کالای خارجی در نمایشگاه بهاره عرضه نمی شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:23 - شنبه 03 آبان 1399
کد خبر : ۳۴۶۶۴۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲
رئیس اتاق اصناف:
رئيس اتاق اصناف ايران گفت: به منظور حمايت از توليدات داخلي، هيچ كالاي خارجي در نمايشگاه هاي بهاره عرضه نمي شود مگر آنكه در آن بخش، كالاي توليد داخل وجود نداشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئيس اتاق اصناف ايران از تدوين شاخصه هايي براي برگزاري نمايشگاه بهاره خبر داد و گفت: كالاهايي كه در نمايشگاه بهاره عرضه مي شوند، بايد 15 تا 20 درصد نسبت به بازار ارزان تر باشند ضمن آنكه در كيفيت كالاهاي عرضه شده نمايشگاه بهاره بايد اهتمام خاص شود و كنترل كيفيت از سوي بازرسين صورت پذيرد.
 
علي فاضلي در ادامه تصريح كرد: بخشي از اصناف كشور كماكان با برگزاري نمايشگاه هاي بهاره مخالف هستند؛ بنده هم شخصا راغب به برگزاري نمايشگاه هاي بهاره به منظور تامين كالاهاي اساسي و مورد نياز مردم در شب عيد نيستم زيرا فضا و امكانات موجود براي برگزاري نمايشگاه هاي بهاره مناسب نيست.
 
وي گفت: در شرايط فعلي براي تامين كالا با مشكل مواجه نيستيم زيرا به اندازه كافي در سطح شهر، مراكز خريد و فروشگاه هاي بزرگ كالا وجود دارد.
 
رئيس اتاق اصناف ايران همچنين برگزاري نمايشگاه هاي بهاره را تنها در صورت موافقت و تاييديه اتاق اصناف، فرمانداران و سازمان صنعت و معدن و تجارت شهرستان مجاز دانست.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۱°