نشست سراسری مدیران رسانه ملی درباره انتخابات
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:30 - سه‌شنبه 30 دی 1399
کد خبر : ۴۷۱۰۴۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۶
نشست سراسری رئیس و مدیران رسانه ملی، امروز به تبیین بایدها و نبایدهای انتخاباتی اختصاص داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس سازمان صدا و سیما در این نشست تاکید کرد: رسانه ملی همه توانایی نرم افزاری و سخت افزاری خود را برای برگزاری انتخاباتی پرشکوه، سالم، رقابتی و قانونمند بسیج کرده است. دکتر علی عسکری با اشاره به مراحل زمان بندی شده مقوله انتخابات در رسانه ملی و برنامه های متنوع و جذاب صدا و سیما از جمله مناظره نامزدهای انتخاباتی گفت: حضور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت فصلی درخشان در تاریخ انتخابات رقم می زند.  
==
وزیر کشور هم  در همایش سراسری مدیران رسانه ملی، با اشاره به شرایط داخلی و تحولات منطقه ای و بین المللی تاکید کرد: افزایش قدرت ملی و تامین منافع ملی و تقویت همبستگی و انسجام ملی، در گرو برگزاری انتخاباتی پرشکوه است.
آقای رحمانی فضلی افزود: اجرای کامل قانون انتخابات، سلامت و امنیت انتخابات، و زمینه سازی برای مشارکت هرچه گسترده تر مردم، از وظایف اصلی وزارت کشور در انتخابات سال آینده است.
وزیر کشور گفت: باوجود  گسترش رسانه های نوظهور در فضای مجازی و افزایش شبکه های معاند ماهواره ای، مرجعیت صدا و سیما در جامعه همچنان بالا است و این مرجعیت افزایش نیز یافته است.
==
سخنگوی شورای نگهبان قانون اساسی هم در این همایش گفت: تنها ملاک شورای نگهبان در اجرای وظایف خود در مراحل مختلف انتخابات ، قانون است.
آقای کد خدایی همکاری این شورا با وزارت کشور را بسیار صمیمی و نزدیک خواند و خاطر نشان کرد: قانون تکلیف همه دستگاههای مرتبط با انتخابات را روشن کرده است.
سخنگوی شورای نگهبان به موضوع برگزاری الکترونیکی انتخابات نیز اشاره و تاکید کرد: شورای نگهبان نه تنها از برگزاری الکترونیکی انتخابات حمایت می کند بلکه مطالبه گر آن نیز است، به شرط اینکه ملاحظات صیانت از رای مردم کاملا تامین شود .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۲°