همه چیز درباره ثبت نام یارانه- جزئیات و راه های ثبت نام
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 30 مهر 1400
کد خبر : ۴۸۰۸۹
تعداد نظرات: ۴۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۰
در فرم های سه برگی ثبت نام برای درخواست یارانه نقدی و توضیحات مسئولان، چند نکته انحرافی و مستتر وجود دارد که با وجود اهمیت داشتن برخی از آنها، اشاره جدی به آنها نمی شود، اما از چشم مردم پنهان نمانده است. ثبت نام اعداد 2 و 9 نیز مشکل تر از سایرین است.
همه چیز درباره ثبت نام یارانه/ جزئیات و راه های ثبت نامبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، درفاصله دو روز مانده به آغاز ثبت نام برای درخواست یارانه نقدی، سایت www.refahi.ir که دیروز، چند ساعت پس از انتشار فرم ها و افزایش تعداد بازدیدکنندگان از کار افتاد، هنوز در دسترس نیست و هیچ یک از مسئولان توضیحی درباره علت از کار افتادن این سامانه و ظریفت آن برای پذیرش مراجعه کنندگان در روزهای ثبت نام ارائه نکرده اند.

* ظرفیت سایت چقدر است؟
مردم با باز نشدن سایت ها در زمان مراجعه عمومی و توضیحات بعدی مسئولان درباره دامنه و پهنای باند و رفع شدن این مشکل در ساعات آینده آشنا هستند. سایت سازمان سنجش زمان اعلام نتایج کنکور در ساعات و گاهی روزهای نخست باز نمی شود.
به طور قطع مسئولان سازمان هدفمندی تدبیر لازم را برای پذیرش میلیونی کاربران و انجام سه مرحله تراکنش در هر ثبت نام در نظر گرفته اند.

ثبت نام یارانه

* ثبت نام؛ فقط اینترنتی!
بر اساس اعلام دولت، تنها راه درخواست دریافت یارانه نقدی، ثبت نام اینترنتی در این سایت است و در هیچ جا ثبت نام به صورت کتبی انجام نخواهد شد.

نکته انحرافی:
* دفاتر پیشخوان، پلیس +10 ، پست بانک، کافی نت ها، مراکز کمیته امداد و بهزیستی و سایر مراکزی که از سوی مسئولین برای ثبت نام از متقاضیان اعلام شده، به صورت کتبی ثبت نام نمی کنند و فقط اینترنت خود را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند.

بدشانسی متقاضیان روزهای دوم و نهم:
* تقریبا تمام این مراکز جمعه ها تعطیل هستند و به این ترتیب کسانی که نوبت ثبت نامشان روزهای 22 و 29 فروردین است باید به فکر اینترنت های خانگی و شخصی باشند.

* درآمد کل خانواده ملاک است
متقاضیان به پنج گروه درآمدی تقسیم می شوند؛ درآمد کمتر از ششصد هزار تومان، ششصد هزار تا یک میلیون، یک میلیون تا دو میلیون، دو میلیون تا دو و نیم میلیون و بیشتر از دو و نیم میلیون تومان.
* نکته انحرافی:
این رقم به حقوق و درآمد سرپرست خانوار محدود نمی شود و درآمد تمام اعضای خانواده مورد نظر است.
یعنی اگر زن و شوهری شاغل باشند و به طور میانگین ماهانه نفری یک و نیم میلیون تومان حقوق بگیرند، در گروه پنجم قرار می گیرند. چون درآمد ماهانه این خانوار خیلی بیشتر از دو و نیم میلیون تومان است.

فرم ثبت نام یارانه نقدی 3


* هنگام نوشتن تعداد اعضای خانوار، سرپرست خانوار هم باید لحاظ شود.

* بر اساس قانون، سرکشی دولت به حساب‌های بانکی مردم غیرقانونی است و بانک ها و رئیس بانک مرکزی به شدت روی این موضوع تاکید می کنند تا مردم خواهان یارانه، به فکر خالی کردن حساب های خود در این چند وقت نیافتند.
رئیس بانک مرکزی امروز هم تاکید کرد؛ سرکشی دولت به حساب‌های بانکی یارانه بگیران، بدون اجازه قوه قضائیه امکان‌پذیر نیست و "غیرقانونی" تلقی می‌شود.
این موضوع صحیح است و دولت حق ندارد میزان موجودی حساب بانکی افراد را از بانک ها بپرسد، اما در فرم خوداظهاری، متقاضیان یارانه به دولت اجازه می دهند که به حساب بانکی آنها سر بزند و از مبادلات مالی آنها باخبر شده و حتی در صورت نیاز این اطلاعات را در اختیار سایر نهادهای دولتی بگذارد.


* گفته می شود ...
گفته می شود علت این که بانک ها در ماه های اخیر تلاش های بسیاری برای جذب سپرده های بانکی به عمل آورده و ناگهان نرخ سود سپرده ها را افزایش داده و انواع طرح های جذاب را ارائه کرده اند، همین امر بوده تا مردم، دارایی های خود را به حساب های بانکی منتقل کنند. جالب آنکه برخی از طرح های ویژه بانک ها با سود سپرده قابل توجه، فقط برای ماه فروردین است و مردم تا پایان همین ماه فرصت افتتاح چنین حساب هایی را دارند و در ماه های بعدی خبری از این سودها و سپرده گذاری ها نیست.

* تهدید به تلافی!
در برگه نخست فرم های خوداظهاری، در بند پنجم به متقاضیان یارانه یادآوری شده که بالاخره یک روز گذرتان به بانک ها و درخواست وام خواهد افتاد و در آن زمان، بانک ها و سایر نهادهای مالی و اقتصادی دولت، بر اساس اقدام فعلی شما، تصمیم می گیرند وام بدهند یا ندهند!

فرم ثبت نام یارانهدولت در آئین نامه اجرایی تبصره 21 قانون بودجه سال 93 به بانک‌ها و موسسات اعتباری اعلام کرده که "مکلفند اطلاعات مندرج در فرم ثبت‌نام یارانه را در ارزیابی توانایی مالی و رتبه سنجی اقتصادی افراد برای پرداخت وام یا سایر تسهیلات لحاظ نمایند".
به این ترتیب، کسانی که به صورت داوطلبانه از دریافت یارانه انصراف ندهند، نمی توانند از بانک ها وام بگیرند، چراکه بر اساس اعلام دولت و اظهارات خودشان، این افراد فقیرند و نمی توانند اقساط وام را پرداخت کنند. همچنین اعلام کرده اند که ملک و ساختمان هم ندارند.

تهدید متقاضیان یارانه

* دولت با قراردادن این هشدارها در برگه نخست فرم های ثبت نام، امیدوار است متقاضیان دریافت یارانه نقدی، کمی بیشتر فکر کنند و داوطلبانه بی خیال یارانه شوند.

بر اساس تاکید مسئولان ستاد هدفمندی یارانه ها؛ " در صورت تکمیل فرم ثبت نام در این مرحله هرگونه اصلاح و ثبت نام مجدد در سامانه مزبور امکانپذیر نمی باشد."

* جزئیات ثبت نام:
ثبت نام برای درخواست یارانه نقدی از چهارشنبه این هفته یعنی 20 فروردین آغاز می شود و قرار است در ده روز، سرپرستان خانوارها به نوبت به سایت سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را انجام دهند.

در روز نخست، کسانی که آخرین عدد شماره ملی آنها صفر است، برگه های فرم را تکمیل می کنند و روز پنجشنبه ، سرپرست خانوارهایی که آخرین عدد شماره ملی آنها یک است ثبت نام می کنند و در روزهای بعدی به ترتیب، نوبت به کسانی می رسد که عدد سمت راست کد ملی آنها 2 تا 9 است.

* یادآور می شود؛ کسانی که عدد آخر کد ملی آنها 2 یا 9 است نوبتشان روز جمعه خواهد بود و دفاتر پیشخوان و پلیس +10 و مراکز کمیته امداد و بهزیستی و فرمانداری و ... روزهای جمعه تعطیل اند.

سازمان هدفمندی تاکید کرده است؛ روش ثبت نام صرفاً اینترنتی است و کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند، باید به مراکزی که اینترنت دارند مراجعه کنند.

اکبر ایزدی، مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده؛ کسانی که اینترنت ندارند، می توانند به دفاتر پیشخوان دولت، پلیس +10 ، کمیته امداد ، سازمان بهزیستی و دفاتر فناوری اطلاعات روستایی مراجعه و از اینترنت آنجا استفاده کنند که هماهنگی شده است و در کمترین زمان ثبت نام می شود.

با این حال، اغلب مردم بر اساس تجربه های مشابهی که از مراجعه عمومی به سایت ها دارند، پیش بینی می کنند که در روزهای ثبت نام، سرعت تراکنش این سایت کند خواهد شد و انجام سه مرحله ای ثبت نام و حتی مراجعه به سایت، چندان ساده نخواهد بود.

کاربران سایت سنجش در زمان اعلام نتایج کنکور، بارها این مشکلات را تجربه کرده اند، اما امیدوارند مسئولان دولتی، تدبیری برای افزایش توان و ظرفیت تراکنش سایت ثبت نام یارانه ها اندیشیده باشند و www.refahi.ir برای پذیرفتن حداقل روزی یک میلیون کاربر آمادگی داشته باشد.

سایت رفاهی در آمار و ارقام

در حال حاضر و چند ساعت پس از قراردادن فرم ها، این سایت از کار افتاده و ورود به آن ممکن نیست. ارقام و نمودار سایت های شمارنده نشان می دهد که مراجعه به این سایت در دو روز گذشته به شدت افزایش یافته و علت اصلی این افزایش آمار، مراجعه کاربران کنجکاو بوده که به طور قطع، تعداد آنها بسیار کمتر از تعداد کسانی است که قرار است برای ثبت نام مراجعه کنند.

آمار سایت ثبت نام یارانه

با از کار افتادن سایت، مراجعات به شدت کاهش یافته است.سایت دیگری به نام یارانه نیوز نیز، به لطف کنجکاوی مردم در آستانه آغاز ثبت نام برای درخواست یارانه، با افزایش چشمگیر کاربران مواجه شده و تا عصر امروز بیش از 12 هزار نفر مراجعه کننده داشته، اما هیچ ربطی به اجرای مرحله دوم هدفمندی ندارد و سوسک کش و حشره کش برقی و پودر سفید کننده دندان و ساعت مچی می فروشد.

تبلیغ سوسک کش در سایت یارانه ها


کارشناسان دولت معتقدند پرداخت پول به مردم باعث تورم و مشکلات اقتصادی می شود و بهترین راه، همان روش قبلی است که براساس آن، درآمدها، بجای پرداخت های کوچک به مردم، به عنوان سرمایه یا تسهیلات بانکی در اختیار کارآفرینان بزرگ قرار می گیرد و یا اینکه توسط دولت، در اموری نظیر بهداشت هزینه می شود.

ایزدی در این باره گفت: در پایان سال گذشته هزار و 800 میلیارد تومان به وزارت بهداشت دادیم تا صرف ارتقای نظام بهداشت شود و امسال هم 750 میلیارد تومان به سازمان سلامت ایران دادیم تا افرادی که پوشش بیمه ای ندارند، زیرپوشش بیمه قرار گیرند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴۰
در انتظار بررسی: ۳۵
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
|
-
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
3
14
سلام
من چند ماه است ازدواج نموده ام اما رایانه را از خانواده جدا نکرده ایم ، ایا خانواده بندهباید جدا ثبت نام نمایم یا با خانواده پدری ثبت نام کنم؟
ابراهیم
|
-
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
6
12
سلام میانگین مجموع درآمد همه اعضای خانوار یعنی چه؟
آیا یعنی اینکه بنده درآمدم در ماه1200000هزار تومان است و با خانمم و بچه ام میشیم 3نفر حالا میانگین مجموع درآمد همه اعضای خانوار برابر است با 400000تومان و در قسمت درآمدی اول قرار دارم لطفا راهنماییم کنید.
محمد
|
-
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
2
4
طبق شرع مقدس اسلام زن وظیفه تأمین زندگی را ندارد و درآمد شخصی وی متعلق به خود اوست، و اگر زنی چنین عملی را انجام داد جای تقدیر دارد چرا که وظیفه او نبوده است و حتی سایر حقوق او و افراد خانواده به عهده مرد خانه می باشد. مثلا خودم کار میکنم اما درآمد چندانی ندارم چون دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و وقت زیادی را هم باید صرف درسهای دانشگاه کنم و هنوز شکر خدا بابام بهم پول تو جیبی میده.
فکر کنید 50 میلیون از جمعیت بخواهند یارانه بگیرند بر اساس میانگین گیری از روزهای ثبت نام که 10 روز است حداقل روزی 5 میلیون نفر به سایت مراجعه خواهند کرد.
در حالی که همین الان هم اینترنت قطع می شود
شاهرخ
|
-
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
0
0
چرا بی مورد تفسیر میکنید اگر منظور درآمد کل خانواده هست چرا کلمه میانگین نوشته شده است.
یعقوب شرکت
|
-
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
0
0
باسلام ,یکی از موارد مورد ابهام و نکته انحرافی دیگر سوال مربوط به مالک بودن متقاضی بارانه است که فقط با جواب بلی و خیر نشان داده شده است که با اینکار متقاضیان مسکن مهر که چند سال است تمام دارائی های خود را داده اند و هنوز صاحب ملک نشده اند ( اصولا مالکیت هم نیست و اجاره 99 ساله و یا بشرط تملیک است
) و مضافا" ماهیانه قسط بانک هم می پردازند, نمیدانند به این سوال بلی بگویند یا خیر.
بیمارخاص
|
-
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
0
2
من 5ملیون سپرده توی بانک دارم،ماهی۸۲هزارتومان سودش میشه،چون همه ارزیابیها اکامپیوتره،میترسم که به عنوان صاحب سودسپرده ثروتمندمحسوب بشم ویارانه ام راحذف کنند.
درضمن درامد من زیر ۶۰۰هزارنومانه.
مهمترازهمه اینکه ببمارخاص هم هستم
واقعا چرا توی این فرمهای خوداظهاری نخواستند که اگربیمارخاص توی خانوار دارید اعلام کنید؟؟!
مسعود
|
-
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
1
0
با سلام موضوعی که آقا مهدی طرح کرده اند موردی فراگیر است وبسیاری از خانواده هاازجمله فرزند بنده که تازه متاهل شده اند وهریک از زوجین جداگانه توسط پدر ومادر خودیارانه دریافت میکنند.لطفا از ستاد مربوطه بخواهید تا تکلیف این دسته را روشن کنند تا به هردلیل که یارانه خانواده اصلی قطع کردد حقی از آنها ضایع نشود
شکوه
|
-
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
1
1
سلام.تکلیف کسانیکه تازه ازدواج کرده اند چیست؟
فرهاد
|
-
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
5
6
سلام افرادی که تازه ازدواج کرده اند و می خواهند به صورت جداگانه یارانه دریافت نمایند باید چکار انجام بدهند؟
آیا باید جدا ثبت نام بکنند
جواد
|
-
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
8
سلام
صبح بخیر
سایت سازمان هدفمندسازی یارانه ها، سامانه مدیریت حساب بانکی خانوار قطع است چرا؟؟؟
کی این سایت سازمان هدفمندسازی یارانه ها، سامانه مدیریت حساب بانکی خانوار باز میشه؟؟
ناشناس
|
-
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
1
من از مسئولین میخواهم در این مرحله از هدفمندی یارانه ها،فقط یارانه ایرانیانی که خارج از کشور زندگی می کنند را قطع نمایند،به اضافه یارانه کسانی که فوت کرده اند ولی هنوز یارانه می گیرند.
اگر این دو گروه حذف شوند قسمتی از مشکل حل می شود.با یارانه بقیه افراد،کاری نداشته باشند،چون دو دو تا چهارتا نیست که گفته شود کی حذف بشه،کی بمونه!
من اگر جای مسئولین بودم،این کار رو می کردم نه کاری که الان میخوان بکنن!
محمد
|
-
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
0
سلام
من به تازگی ازدواج نموده ام اما دریافت رایانه را از خانواده ام جدا نکرده ام. آیا امکان ثبت نام افراد جدید مانند من به طیف یارانه بگیران وجود دارد؟
عظیم
|
-
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
2
6
هنوزمقدارافزایش پول بنزین، گاز،برق،دارو،مواد غذائی،کرایه تاکسی، و هزاران هزینه دیگر ، مشخص نیست ، پس چگونه تشخیص بدهیم به یارانه نیاز داریم یا نه؟
مجتبی
|
-
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
1
0
سلام در دین اسلام هزینه زندگی بر عهده مرد خانواده است و زن نقشی در هزینه ها ندارد ولی چرا دستورات دین در مواردی که به نفع دولت نیست به راحتی زیر پا گذاشته می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کشاورز
|
-
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
2
خدمت دولتیان عزیزسلام.برای بنده و خیلیها این سوال مطرح است که مگر اصل واساس یارانه نقدی این نیست که مابه التفاوت نرخ سوخت اعم از بنزین گازوییل نفت وغیره وافزایش بهای برق وگاز و... بصورت نقدی به احاد مردم پرداخت شود حال هرکس بیشتر مصرف کند پول بیشتری پرداخت میکند و افرادی که مصرف سوخت انها کم ویا ناچیز است دیگر جور افراد پر مصرف را نمی کشند ومابه التفاوت افزایش سوختی را که سر مایه ملی است ومتعلق به تمام اقشار ملت است "چه غنی وچه فقیر"دریافت میکنند وبه هیچکس اجحاف نمیشود واین به این معناست که دریافت یارانه فقیر وغنی ندارد.هرکس بیشتر مصرف کند هم باید پول یارانه وهم از جیب مبارک خرج کند وهرکس کمتر مصرف کند میتواند حتی از پول یارانه برای مصارف دیگر استفاده کند.خلاصه اینکه اینهمه تهدید وارعاب لازم نیست.
خانم گرفتار
|
-
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
1
1
من همسر دارم اما بیکار برای حفظ امنیت خانواده بیمه اش را از محل کار خودم بصورت غیر قانونی رد می کنم و ایشان در آمد ندارد یک منزل فرسوده دارم که پدر و مادر تحت تکفلم و خواهرم با مادر آن زندگی می کنند و مستقلا یارانه دریافت می کنند در آمد من 1.5 میلیون است ولی برای 7 نفراما در فرم ها نمی توان شکل واقعی را نوشت همه اش پر از ابهام است
در قانون زنان حق دارند حقوق خود را صرف هزینه های خانه نکنند ولی در این فرم ها از ما می خواهند حقوق خود را قید نماییم آیا منطقی است
هاشمی
|
-
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
1
با سلام - پیشنهاد میدم دولت راهکاری انتخاب کنه تا افرادیکه مایلند داوطلبانه درصدی از یارانه خود را نگیرند بنونند این کار را انجام دهند مثلا من خودم حاضرم پنجاه درصد یارانه را نگیرم و فکر کنم خیلی از خونواده ها هم مثل من باشند که برای کمک به دولت و کشور حاضرند درصد قابل توجهی از این پول را نگیرند
امیر
|
-
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
1
2
با سلام
من تازه ازدواج کرده ام و یارانه قبلیم را از خانواده ام جدا نکردم.میخواستم بدونم آیا برای ثبت نام یارانه جدید باید جدا کنم یا با این ثبت نام خودبه خود جدا میشویم


با تشکر
آرش
|
-
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
2
با سلام
وقتی میگن میانگین درآمد پس مادر من که خانه دار هست و درآمدی نداره باید لحاظ بشه دیگه؟
یعنی در خانوار چهار نفره وقتی 2 نفر درآمد دارن و 2 نفر ندارن ، درآمد کل تقسیم بر 4 میشود تا میانگین بدست آید؟
مهرداد
|
-
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
0
با سلام
یک خانواده 10 نفره همشون میتونن ثبت نام کنن؟
آخه تو فرم تا سه نفر رو نشون میده
حمزه
|
-
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
0
0
سلام یه سوال دارم درامد من و خانمم با هم میشه 3 میلیون تومان میانگین یعنی مجموع دذآمدمون رو تقسیم بر 2 بکنم یا کل درآمدومون رو لحاظ کنم ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
محمد رضا قاسمی
|
-
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
0
0
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام، به صرف اینکه یک نفر در خارج از ایران زندگی میکند، یارانه اش را قطع نکنید، من کسانی را میشناسم که درآمدشان بسیار محدود است، درایران هم درامدی ندارند. انشاءالله و‌‌‌لاقوه الا بالله
هامبورگ٬ محمد رضا قاسمی، چهارشنبه ۲۰ ​​​فروردین ماه ۱۳۹۳
پورامن
|
-
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
0
0
باسلام
اینجانب در مورخه 93/01/20 فرم ثبت نام را به دقت پر کردم و تایید کردم و هیچ گونه اس ام اسی دریافت نکردم لطفا مرا راهنمایی کنید که کد شناسای را چگونه و از کجا دریافت کنم ضمنا من برای بار دوم هم نمیتوانم ثبت نام کنم ممنون
مهدی پیروزی
|
-
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
0
0
سلام
امروز 21 فروردین بارها به سایت رفاهی مراجعه کردم و هر بار با پیام شماره حساب اشتباه است مواجه شدم با اینکه مطمنم شماره حساب یارانه ام درست است !!!!!!!!
میلاد
|
-
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
0
0
ما ک کدپستی نداریم چیکار باید بکنیم ؟؟؟

ما مسکن مهر سکونت داریم اگر میشه توضیح بدین . .!
بنده خدا
|
-
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
0
0
سایت خیلی ناقصیه ...حداقل یه ویرایش می ذاشتن آدمیه بالاخره اشتباه میشه
وحید
|
-
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
1
0
سلام من تازه ازدواج کردم و به امید جدا کردن یارانه اسم خودم در لیست خانواده پدری نیاوردم چه کار باید بکنم جدا سازی صورت نگرفته هیچ خودمم از خانواده حذف کردم
لطفا مرا راهنمایی کنید
معصومه
|
-
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
0
4
باسلام، من امروز در سایت ثبت یارانه مشخصات اعضای خانواده را ثبت کردم ولی در قسمت میانگین مجموع درآمد اعضای خانوار درآمد همه اعضای خانوار را بصورت میانگین محاسبه و ثبت نمودم (مجموع درآمد همه اعضای خانوار تقسیم بر تعداد)آیا درست ثبت کردم ؟ اگر اشتباه است امکان تصحیح وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید
ارمین
|
-
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
0
0
با سلام
همش میگه شماره حساب اشتباه است در صورتی که درست وارد میکنم.
تکلیف چیست؟
الهی
|
-
|
۰۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
0
0
سلام شماره رهگیری را گم کردم باید چکار کنم
saeed
|
-
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
0
0
با سلام ...سایت میگه شماره حساب موجود نیسست در صورتی که شماره حسابم همونی هست که هر ماه یارانه واریز میشه. تکلیف چیست؟
عباسی
|
-
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
0
0
سلام در سایت ثبت نام کردیم اما پیامک آن فرستاده نشده کجا باید پیگیری کنیم؟
البرزنشین
|
-
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
0
0
سخت در اشتباهید...
چرا؟ چون گفته میانگین درآمد همه ی اعضا... به عبارتی اگر هر دو نفر در خانواده جمعا 2 میلیون تومان درامد داشته باشند ، باید میانگین این دونفر بدست بیاید.پس میانگین این خانواده 1 میلیون تومان میشود و در دسته ی دوم یعنی درامد بین ششصدهزار تا یک میلیون مدنظر است.
عرفانی
|
-
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
0
0
سلام بنده در ثبت تعداد اعضا خانوار اشتباه کردم وبه جای 2 نفر 1 نفر را ثبت نمودم. آیا میشود نفر دوم را ثبت نمود ؟ چگونه ؟
ممنون
maryam
|
-
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۷
0
5
سلام من 26 ثبت نام کردم وشماره شناسه هنوز برام ارسال نشده چیکار باید بکنم لطفا یکی راهنمایی کنید
حکیم
|
-
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
0
0
سلام
زمان ویرایش اطلاعات چه زمانی هست؟ چون خیلی ها سهوا اطلاعات را اشتباه وارد کردند.مثلا تعداد اعضای خانوار.یعنی یک نفر از ثبت نام جا مونده
نیکوفر
|
-
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
0
3
سلام بنده خانواده ای سه نفری هستیم ولی من هرچی سه نفر زدم سیستم پاسخ داد تعداد اعضا نادرست مجبور شدم دو نفر درج کنم سیستم زود قبول کرد بنده میخوام بدونم اشکال از کجا بوده من که همه چی رو درست زده ام ولی سیستم قبول نکرده تکلیف نفر سومی چیه چیکار باید بکنم
ندا
|
-
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
1
1
به نظر شما آقای روحانی تا امروز باید یارانه میگرفت
مرتضی جعفری
|
-
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۱
0
2
خودم را از لیست پدریم حذف کردم به امید اینکه تازه ازدواج کردم و در وقت مقرر ثبت نام کنم - وقت مقرر شد 31 اردیبهشت 1393 - رفتم پلیس + 10 میگه چون خودتو حذف کردی نمیشه .. خب فرض کنید حذف نکرده بودم .. اولین کاری که می خواستید انجام بدید مگر حذف بنده از لیست پدریم نبود ؟ // اگه مقدوره راهنمایی بفرمایید
عباس یزدانمهر
|
-
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
1
11
کسی که ثبت نام نکرده چطور میتواند ثبت نام جدید بکند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷.۶۲°    ۱۷.۹۹°