ایران رتبه ۸۰ کارآفرینی در جهان

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:55 - جمعه 22 فروردين 1399
کد خبر : ۴۸۶۸۲۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۹
معاون وزیر کار اعلام کرد؛
معاون اشتغال وزیر کار از هماهنگی برای ایجاد تشکل کارآفرینی در استان تهران خبر داد و گفت: برای دستیابی به شرایط مطلوب در حوزه کارآفرینی باید سازمان نظام کارآفرینی ایجاد شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عیسی منصوری در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران گفت: در حال حاضر ایران به لحاظ کارآفرینی در جهان رتبه ۸۰ و در میان ۱۵ کشور منطقه رتبه ۱۴ را دارد. وی با بیان اینکه هنوز وارد موج کارآفرینی نشده‌ایم، بر لزوم توجه ویژه نهادها به بحث کارآفرینی تاکید کرد.

منصوری گفت: با یکی از شرکت هایی که در حوزه it فعالیت دارد هماهنگی های لازم صورت گرفته تا بتواند اقدامات موثر در حوزه کارآفرینی داشته باشند. این شرکت، انیمیشن معروف دیرین دیرین است که گلایه های زیادی از مروند فرآیند کارآفرینی دارد.

 معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار در ادامه افزایش ظرفیت های مربوط به شرکت های مشاوره کارآفرینی را حایز اهمیت دانست و گفت: استفاده از کانون های کارآفرینی و ایجاد یک تشکل ملی در این حوزه بسیاری از مشکلات پیش روی کارآفرینان را برطرف می کند.

وی افزود: به منظور هماهنگی بین شرکت های مشاوره و بهره‌گیری از ظرفیت های کارآفرینی ضرورت دارد یک تشکل کارآفرینی ایجاد شود که دستورات لازم برای ایجاد یک انجمن و تشکل کارآفرینی انجام شده و به زودی یک تشکل کارآفرینی ایجاد خواهد شد.

منصوری در پایان همسازی فرایندهای ایجاد فضای کسب و کار را ضروری دانست و تاکید کرد: برای رسیدن به شرایط مطلوب در حوزه کارآفرینی باید سازمان نظام کارافرینی ایجاد شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۳°