پیش بینی بازدید نوروزی 6 میلیون نفر از جبهه های جنوب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:05 - سه‌شنبه 08 مهر 1399
کد خبر : ۴۸۷۵۴۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: سال گذشته بیش از پنج میلیون و 300 هزار نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در قالب کاروان های راهیان نور بازدید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر، رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در برنامه روی خط خبر گفت: شش استان میزبان کاروان های راهیان نور هستند.
وی در ادامه افزود: شروع این سفر روحانی از 20 اسفند الی 20 فروردین سال 96 است که اعزام کاروانها و ثبت نام توسط بسیج صورت می گیرد.
پیش بینی  6 میلیون نفردر کاروان های راهیان نور امسال 
   بهمن کارگر در ادامه تصریح کرد: 80 درصد شرکت کنندگان این سفر نوجوانان و جوانان هستند که راز حضور جوانان و مردم ایمان و خون شهدا است.
وی گفت: 57 یادمان در هفت استان مناطق جنگی داریم. 
 رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: 40 هزار خادم، 15 هزار مبلغ و 25 هزار راوی در ارائه برنامه های سفر راهیان نور خدمات رسانی می کنند که اکثریت آنها جوانان هستند.
وی افزود: در سال 85 و 92 حدود هزارو نود کتاب در خصوص دفاع مقدس به چاپ رسیده است. 
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور با بیان اینکه افتخارات دوران دفاع مقدس متعلق به همه مردم ایران است، اظهار داشت: راهیان نور و دفاع مقدس را نباید وارد سیاست کرده و جناحی به آن نگاه شود؛ زیرا در دوران هشت سال دفاع مقدس از تمام اقشار، اصناف، گرایش و ادیان حضور داشتند. 
 بهمن کارگر با بیان اینکه دفاع مقدس نباید وارد جناحهای سیاسی شود گفت: ارزشهای آن را درست معرفی کنیم و دفاع مقدس کلید وحدت است بنابر بر گفته مقام معظم رهبری گنجی بسیار ارزشمند در حوزه دفاع مقدس می باشد.
 رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: راهیان نور خود یک فناوری بسیار قوی بر طبق گفته مقام معظم رهبری ست که می توانیم از امکانات نوین دنیا استفاده کنیم.
وی گفت:با برنامه ریزی هایی که شده امسال توان پذیرای از ده میلیون نفر را داریم.
بهمن کارگر گفت: از برنامه های مثمر ثمر این همایش ارتباط با اشخصاصی که در راهیان نور شرکت کرده اند و داشتن سامانه ای که مردم با ما در ارتباط باشند.
 وی با اشاره به اهمیت راهیان نور گفت: یکی از بسترهایی که می تواند از خود گذشتگی های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس را نشان دهد، بستر راهیان نور و حضور مردم  در مناطق عملیاتی است.
در پایان وی گفت: راهیان نور متعلق به مردم است و ما دست نیاز به سوی مردم دراز می کنیم که در این راه به ما کمک کنند. 
 


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۰°