چهارشنبه آخر سال و توصیه های پلیس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:22 - چهارشنبه 02 مهر 1399
کد خبر : ۴۸۸۵۵۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۲
فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس با متخلفان و متجاوزان به حقوق مردم در شب چهارشنبه آخر سال برخورد می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار اشتری  با تأکید براینکه باید ازانجام رفتارهای پرخطروحادثه ساز درچهارشنبه آخرسال دوری کرد، گفت: توصیه پلیس برگزاری مراسم و شادی متعارف در کنار نظم، امنیت و آرامش است براین اساس پلیس با متخلفان و متجاوزان به حقوق مردم به جد برخورد می کند.
فرمانده نیروی انتظامی افزود: وظیفه ما حفظ آرامش و امنیت مردم است و همکاران من در راستای تأمین این مهم در آماده باش هستند.
وی با بیان اینکه با آغاز به کار قرارگاه مرکزی امام علی (ع) از25 اسفند تا پایان 15 فروردین 96، گفت: در ایام نوروز پلیس درآماده باش کامل است و
 به موازات فعالیت این قرارگاه مرکزی، هفت قرارگاه فرعی نیز با مسئولیت پلیس های تخصصی فعالیت خواهند کرد.
اشتری با بیان اینکه در تمام استانها قرارگاه امام علی (ع) ویژه همان استان فعالیت خواهد داشت، افزود: تأمین نظم، امنیت و آرامش مردم به ویژه مسافران نوروزی و پاسخ گویی سریع و دقیق به مردم از اهداف اصلی راه اندازی این قرارگاه است.
فرمانده نیروی انتظامی ازآماده باش صد در صدی نیروهای پلیس خبر داد و گفت: بیش از 300 هزار نفر از همکارانم در سراسر کشور در راستای تأمین نظم و امنیت شهروندان و مسافران نوروزی فعالیت خواهند داشت. رده های مختلف انتظامی متناسب با شرح وظایف به ایفای نقش و انجام وظایف و مأموریت ها خواهند پرداخت.
سردار اشتری با بیان اینکه بیش ازهشت هزار مرز آبی و خاکی وجود دارد، افزود: امنیت مطلوبی در مرزهای کشور حاکم است و همکارانم در مرزبانی با آمادگی کامل به فعالیت های خود ادامه خواهند داد. براساس بررسی های صورت گرفته در سراسر کشور ایستگاه های ثابت و سیار پلیس مستقر خواهند بود.
وی با بیان اینکه پلیس از نقاط صفر مرزی تا درون شهرها و جاده ها با هوشیاری و آمادگی حضور دارد، گفت: لازم است که مردم به توصیه ها و هشدارهای پلیس توجه ویژه داشته باشند چرا که هدف پلیس تأمین امنیت و آسایش مردم است.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۲۹°