نبض ورزش/ انتقاد تند پیشکسوت ورزش سه گانه از فدراسیون مربوطه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 02 تير 1400
کد خبر : ۴۸۹۰۸۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
ایمانی پیشکسوت ورزشهای سه گانه با انتقاد از فدراسیون گفت: چطور می شود که این فدراسیون در طول 10 سال گذشته 600 مربی تربیت می کند اما این مربیان هیچ خروجی ندارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ایمانی پیشکسوت ورزش سه گانه مهمان برنامه نبض ورزش گفت: فدراسیون در طول مدت 10 سال گذشته 600 مربی تربیت کرده، حال چرا در این بین یک قهرمان هم خروجی نداشته؟ تربیت داور و مربی خوب است اما چرا یک مسابقه بدون چالش برگزار نشده است؟
نبض ورزش/ انتقاد تند پیشکسوت ورزش سه گانه از فدراسیون مربوطه 

او افزود: آیا این تعداد مربی توانسته اند مقامی بهتر از سیزدهم در رقابتهای بین المللی کسب کنند؟ چرا آمارهای ما اینقدر ضعیف هستند؟

او گفت: چرا ورزشکاران از عملکرد فدراسیون ناراضی هستند؟ ما در حال حاضر سخت افزارهای لازم را در اختیار داریم اما مشکل ما مدیریت فدراسیون است که بسیار ضعیف است.

نبض ورزش/ انتقاد تند پیشکسوت ورزش سه گانه از فدراسیون مربوطه

گودرزی نائب رئیس فدراسیون ورزش سه گانه و دیگر مهمان برنامه گفت: ما بیش از 400 مربی بین المللی داریم، ولی بعد از 10 سال همچنان خلع آموزش را احساس می شود.

او افزود: ما موفق شدیم در طول این مدت ورزشکارانمان را کادر سازی کنیم و حتی رنک برخی از آنها را هم ارتقا دهیم.

او گفت: استاندارد ورزش سه گانه برای ورزشکاران تمرین 7 ساعته در روز است که این امر هم نیازمند تامین معیشت ورزشکاران است که با توجه به کمبود بودجه فدراسیون تامین آن دشوار است.

نبض ورزش/ انتقاد تند پیشکسوت ورزش سه گانه از فدراسیون مربوطه 

صبور رئیس فدراسیون ورزش سه گانه مهمان تلفنی برنامه افزود: صدا و سیما بعد از 10 سال برای ما وقت گذاشت که جای تشکر دارد؛ زمانی که فدراسیون را تحویل گرفتم یک داور و یا حتی یک مربی در اختیار تداشتم من این فدراسیون را از زیر صفر تحویل گرفتم و به اینجای کار رسانده ام.

او گفت: ما در این 10 سال 20 هزار ورزشکار تربیت کرده ایم، ما انتظار داشتیم آقای ایمانی بجای انتقاد از ما تشکر کند که این امر محقق نشد.

او افزود: کشورهای شرق آسیا 11 سال از ما جلوتر هستند، ما برای برگزاری یک مسابقه باید از سه ما قبل برنامه ریزی کنیم، از طرف دیگر بودجه ما هم محدود است.

او گفت: ما تا کنون در حد تجربی خروجی داشته ایم، ما تلاش کرده ایم مربی خارجی بیاوریم ما تلاش کرده ایم اما موفق نشده ایم به دلیل کمبود بودجه مربی خارجی جذب کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °