نبض ورزش/ سال 96، سال سرنوشت ساز برای فوتبال ایران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 30 خرداد 1400
کد خبر : ۴۹۰۸۵۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۹
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اهمیت امسال برای فوتبال کشور گفت: امسال باشگاه ها باید با هم افزایی قابلیت خود را افزایش دهند زیرا ما در آستانه جام جهانی 2018 هستیم و عملکرد ما روی تیم ملی تاثیرگذار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مهمان تلفنی برنامه نبض ورزش گفت: تیمها آینه تیم ملی هستند که هرچه نظم و هماهنگی تیم های باشگاهی بیشتر شود متقابلا تیم ملی قوی تر می شود موضوعی که در تمامی کشورهای پیشگام در امر فوتبال شاهدیم، بازی دلچسبی ارائه می دهند و درآمد خوبی هم دارند.

نبض ورزش/ سال 96، سال سرنوشت ساز برای فوتبال ایران 

او گفت: سال 96 سال حیاتی برای فوتبال کشوراست زیرا زمینه ساز جام جهانی 2018 است، براین اساس قابلتهای باشگاهی باید رشد کنند در غیر این صورت وجود مشکلات اقتصادی می تواند تاثیر مخرب روی تیم ملی بگذارد.

مهدوی ملی پوش پیشین فوتبال دیگر مهمان برنامه افزود: ارنج کی روش در بازی های اخیر همه را غافلگیر کرد زیرا از سیستم تهاجمی به تدافعی تغییر مسیر داد که البته نتیجه خوبی هم گرفتیم.

او گفت: مدیران در سال جدید تدابیری را در نظر بگیرند تا حاشیه ها از تیم ملی کمتر شود اگرچه آستانه تحمل برخی از مربیان نیز کاهش یافته زیرا آقای کی روش شرایط ایران را می دانست و با علم به آن سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان شد حال اشکال گرفتن از نبود زمین و بازیکنان چندان حرفه ای به نظر نمی رسد.

او گفت: ارجحیت برای ما جام جهانی است اگرچه مربیان باشگاه ها نگران مصدومیت بازیکنانشان هستند، نتایج ما در حال حاضر در رقابتهای بین المللی مطلوب است و باید تحمل ها و تعاملات بالاتر روند.

او افزود: آقای کی روش بیش از حد به حواشی توجه دارد، اگرچه به نظر می رسد ایشان اخبار اشتباهی هم از سوی اطرافیانشان دریافت می کنند که البته اطرافیان هم باید ملاحضات را رعایت کنند.

نبض ورزش/ سال 96، سال سرنوشت ساز برای فوتبال ایران 

مهدوی گفت: سرمربیان هم باید تعامل مطلوب تری با سرمربی تیم ملی داشته باشند، سرمربیان ما امنیت جایگاهی ندارند به همین علت اگر تیمشان نتیجه نگیرد به سرعت تعویض می شوند و همین امر حساسیتها را بین مربیان بالا برده است.

نبض ورزش/ سال 96، سال سرنوشت ساز برای فوتبال ایران 

بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال مهمان این برنامه گفت: ما با دوبازی سخت داشتیم که توانستیم نتیجه خوبی هم کسب کنیم و عملا بدون هیچ مشکلی به جام جهانی سعود آسانتری داشته باشیم.

او افزود: دو تیم قطر و چین تیمهای خوبی بودند اما ما بهتر بودیم، پیروزی مقابل ازبکستان سعود ما به جام جهانی را قطعی می کند.

او گفت: لیگ قطر با شروع رقابتها، لیگ های برتر خود را برای چند هفته تعطیل کرد زیرا نگاه ها به جام جهانی دوخته شده، ما هم می توانیم بازی های لیگ را برای چند هفته تعطیل کنیم و بعد از نتایج نهایی رقابتهای لیگ برتر از سر بگیریم تا هم خواست آقای کی روش تامین شود و هم سرمربیان تیمها بازکنان خود را برای رقابتهای داخلی در اختیار داشته باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °