نبض ورزشی/ خصوصی سازی تنها راه نجات فوتبال کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 28 خرداد 1400
کد خبر : ۴۹۱۹۳۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
فتح اله زاده مدیرعامل پیشین استقلال خصوصی سازی را تنها راه نجات فوتبال کشور از حاشیه ها و کمبود منابعی مالی عنوان کرد و گفت: در کنار خصوصی سازی مسئله مدیریت هم مهم است زیرا در حال حاضر مدیریت باشگاه ها ضعیف است که فوتبال کشور از این موضوع به شدت در رنج است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فتح اله زاده مدیرعامل پیشین استقلال مهمان برنامه نبض ورزش گفت: پدیده بازیکن سالاری به کشور ما محدود نمی شود بلکه تمامی لیگهای حرفه و غیرحرفه در دنیا با آن دست به گریبان هستند نکته مهم برخورد درست با این پدیده است.

 نبض ورزشی/ خصوصی سازی تنها راه نجات فوتبال کشور

او افزود: تدابیر باشگاه های اروپایی با باشگاه های ایرانی فرق دارد، در آنجا کمیته انضباطی تصمیم نهایی را در مورد بازیکن خاطی می گیرد و رسانه ها هم به آن دامن نمی زنند اما در کشور ما به این صورت نیست بلکه رسانه های حتی رای کمیته انضباطی را زیر سوال می برند، مربی را زیر سوال می برند و در مجموع کل باشگاه زیر حجمه سنگین واکنش رسانه ها قرار می گیرند که این مسئله درست نیست.

او گفت: برانکو به ستاره ها اعتقادی ندارد اما در عوض به کار خود اعتماد دارد و اتفاقا نتایج خوبی هم کسب می کند.

او افزود: در فوتبال امروز، نقش روانشناسی غیرقابل انکار است زیرا روان کاو و جامعه شناس می تواند فوتبالیست را از حاشیه ها دور کند تا فوتبالیست بتواند در آرامش کامل افتخارات زیادی را برای خود و کشور رقم بزند.

او افزود: تا فوتبال ما خصوصی نشود مشکلات ما ادامه دارد زیرا دخل و خرج باشگاه ها همخوانی ندارند و از سوی دیگر مدیریت باشگاه های دولتی هم ضعیف است.

نبض ورزشی/ خصوصی سازی تنها راه نجات فوتبال کشور

مدنی روزنامه نگار ورزشی دیگر مهمان برنامه نبض ورزش گفت: بحث بازیکن سالاری بحث مهمی است که باید مورد ارزیابی ویژه ای قرار بگیرد، وجود بازیکن سالاری نشان دهنده عقب ماندگی فوتبال است، این موضوعی است که فوتبال حرفه ای آن را بطور کامل رد می کند.

او افزود: جام جهانی رفتن نشان دهنده پیشرفته بودن فوتبال نیست بلکه المانهای دیگری هم وجود دارد بی رودروایسی فوتبال کشورمان عقب افتاده است.

او گفت: بازیکن آخرین حلقه است نه نخستین حلقه، حال تصور بفرمایید بازیکن برای باشگاه تصمیم بگیرد، واقعا مضحک است. این مسئله باید براساس مدیریت ارزیابی شود.

برچسب ها: نبض ورزش ، فوتبال ، مدیریت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °