آغاز مسابقات بین المللی ووشوی جام پارس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:15 - دوشنبه 13 مرداد 1399
کد خبر : ۴۹۳۴۰۴
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس در سمنان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صداوسیما، در این مسابقات طبق برنامه ریزی و قرعه کشی های انجام شده 14 تیم داخلی و خارجی به مصاف یکدیگر می روند. 

در بخش رقابت های بخش ساندا:وزن ۵۶ - کیلوگرم: مسعود انصاری از پارس جنوبی در دور نخست با مردانوف از قزاقستان روبرو می شود و حامد کرمی از هیات ووشوی سمنان با مجتبی حیدری از افغانستان مصاف می دهد. وزن ۶۰ - کیلوگرم: یوسف خیری از پارس جنوبی در مرحله نخست با زاسولان تابای از قزاقستان رقابت می کند و سجاد تقی پور از هیات ووشوی سمنان با سلمان محمد از عراق مبارزه می کند. 

وزن ۶۵ - کیلوگرم: فرود ظفری از پارس جنوبی و محمد سیفی از هیات ووشوی سمنان، پس از استراحت در مرحله نخست، در دور دوم به مصاف هم می روند.

 وزن ۷۰ - کیلوگرم: محسن محمدسیفی قهرمان جهان از پارس جنوبی کار خود را با رقابت برابر مهدی هزاره از افغانستان آغاز می کند و یوسف صبری از هیات ووشوی سمنان در دور نخست استراحت دارد. 

وزن ۷۵ - کیلوگرم: یزدان کرمی نژاد از پارس جنوبی و سجاد عباسی از هیات ووشوی سمنان در نخستین مبارزه برابر هم صف آرایی می کنند. 

وزن ۸۰ - کیلوگرم: یزدان میرزایی از پارس جنوبی ابتدا با سجاد خلیلی از افغانستان پیکار می کند و حسن یلا از هیات ووشوی سمنان با چادی هیلام لبنانی رقابت خواهد داشت.

 وزن ۸۵ - کیلوگرم: امیر قضلی قهرمان نامدار ووشوی ایران از پارس جنوبی در گام نخست استراحت دارد و اعتصام گنجیان از هیات ووشوی سمنان با عاشاق جعفری از افغانستان روبرو می شود.

وزن ۹۰ - کیلوگرم: مرتضی نوروزی نماینده پارس جنوبی با محمود کریمی از افغانستان و اشکان دلفانی از هیات ووشوی سمنان با راجدر سینگ هندوستانی مبارزه می کنند.

 وزن ۹۰ + کیلوگرم: آرمان بازیاری از پارس جنوبی با حسین درویش نژاد از هیات ووشوی سمنان رقابت می کنند.

 رقابت های بخش تالو جام پارس نیز در فرم های، چانگ چوان، نان چوان، تای چی چوان، دائوشو، جین شو، نن دائو، گوئن شو، چیانگ شو، نن گوئن و تای چی جین برگزار می شود.

 مسابقات صبح از ساعت 10:39 تا 12 و مسابقات عصر از ساعت 15 تا 16:30 برگزار می شود .در هر دو نوبت صبح و عصر هم رقابت های سه فرم تالو برگزار خواهد شد.

این رقابت ها با حضور نمایندگان کشورهای عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزی، سنگاپور، برونئی، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، پاکستان وتیم های پارس جنوبی و هیئت ووشوی سمنان از ایران در دو بخش ساندا و تالوی مردان در سالن غدیر سمنان و به مدت سه روز برگزار می شود.

برچسب ها: مسابقه ، ووشو ، جام پارس ، رقابت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶°    ۳۸°