نبض/ دستاوردهای لیگ شانزدهم فوتبال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:06 - جمعه 24 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۴۹۴۵۰۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۵
لیگ شانزدهم در ابتدا با مشکل تعطیلی های زیاد و ناهماهنگی لیگ برتر و تیم ملی شروع شد و با قهرمانی زودهنگام پرسپولیس به پایان رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال با حضور در برنامه نبض ورزشی گفت: برگزاری مسابقات فوتبال در کشور کار بسیار سختی است به دلیل اینکه تماشاگران و هواداران هر کدام از تیم ها از بازی ها استقبال می کنند و پیگیر جدی نتایج بازی ها هستند.
او افزود: همانطور که در بازی روز گذشته بین پرسپولیس تهران و پدیده هواداران پرسپولیس از قهرمانی این تیم اطمینان داشتند ما شاهد حضور بیش از 80 هزار تماشاگر پر شور بودیم و بسیاری از تماشاگران نتوانستند به ورزشگاه راه پیدا کنند و ان خود حساسیت برگزاری مسابقات در زمان مقرر و نظم کامل را دشوارتر می کند.
نبض/ دستاوردهای لیگ شانزدهم فوتبال 
بهاروند با اشاره به حاشیه های جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: برنامه ریزی ها برای جشن قهرمانی توسط ما انجام شد و با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هم هماهنگی های لازم انجام شد و در نهایت کنداکتور برنامه نهایی و به دستگاههای متولی و مجریان برنامه ابلاغ شد و ما درخواستی مبنی بر حضور فرزند مرحورم هادی نوروزی از باشگاه پرسپولیس دریافت نکردیم.
او افزود: ما اگر در جریان این موضوع قرار می گرفتیم حتما با آن موافقت می کردیم و از این خانواده هم دلجویی خواهیم کرد.

حمید درخشان مربی و کارشناس فوتبال دیگر میهمان برنامه گفت:لیگ شانزدهم با هماهنگی های انجام شده در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال و همکاری بازیکنان و مربیان تیم ها بسیار خوب و با برنامه پیش رفت اما در ابتدای لیگ شاهد تعطیلات زیاد در لیگ و ناهماهنگی برنامه های تیم ملی و تیم های لیگ برتری بودیم که به تدریج رفته رفته این مشکل هم برطرف شد و تیم ملی هم در وضعیت مطلوبی قرار گرفت.
نبض/ دستاوردهای لیگ شانزدهم فوتبال 
او افزود: تیم ملی باید در ابتدای لیگ برنامه هایش برای بازی های تدارکاتی و دیگر موضوعات زودتر به فدراسیون اعلام می شد تا بتوان به تیم ملی کمک کرد و اینگونه هم شد و بازی های لیگ برتر با کیفیت بیشتر و زمانبندی دستی پیگیری شد.
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در ارتباط تلفنی با برنامه با اشاره به حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس گفت:  ما اگر می دانستیم فرزند هادی نوروزی در این برنامه حضور دارد حتما از حضور او در این جشن استقبال می کردیم ولی از سوی باشگاه درخواستی به دست ما نرسید و کنداکتور برنامه به چند بخش به صورت جداگانه ارسال شد و امکان تغییر آن وجود نداشت.
او با اشاره به ویژگی های لیگ شانزدهم گفت: این لیگ با توجه به اینکه در سال های گذشته امکان قهرمانی سه تیم در جاهای مختلف وجود داشت ما کار دشواری برای مراسم جشن قهرمانی داشتیم اما امسال تیم پرسپولیس زودتر از زمان معمول تکلیف قهرمان لیگ را مشخص کرد و کار برپایی مراسم جشن قهرمانی را بسیار ساده کرد.
 

نبض/ دستاوردهای لیگ شانزدهم فوتبال
او افزود: برنامه های یک ساله در لیگ های یک، دو و برتر که با کمترین انحراف انجام شدند از ویژگی های لیگ شانزدهم به حساب می آیند همچنین پوشش خوب تیم ملی و جوان گرایی در تیم های لیگ برتری و تیم ملی را می توان ویژگی های مهم این لیگ عنوان کرد.
تاج گفت: برای لیگ هفدهم با کیروش جلساتی را داشتیم و برای سال آینده به دلیل آماده شدن برای مسابقات جام جهانی باید هماهنگی و تعامل بین تیم ملی و تیم های لیگ برتر برقرار شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۲۶°