آیت‌ الله‌ جنتی: روند انتخابات تاکنون خوب بوده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 23 خرداد 1400
کد خبر : ۴۹۹۷۵۸
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
دبير شوراي نگهبان گفت: روند برگزاری انتخابات تاكنون خوب بوده و ان‌ شاء الله تا آخر هم خوب خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آيت‌ الله جنتي پس از انداختن راي خود به صندوق سيار‌ مستقر‌ در شوراي نگهبان افزود: الحمدلله هميشه اينگونه بوده كه مردم دعوت رهبر انقلاب را براي مشاركت گسترده اجابت مي‌كردند.

وي تصريح‌ كرد: مردم هميشه به دعوت امام و رهبر انقلاب توجه داشته‌اند و به همين جهت با عقيده و ايمان سر صندوق شركت مي‌كنند و مي‌دانند كه اين وظيفه شرعي و‌ملي است.

آيت الله جنتي گفت: من هم به‌ همين دليل در انتخابات شركت مي‌كنم و وظيفه خودم‌ مي‌دانم و اميدوارم آثار و بركات زيادي داشته باشد.

وي افزود: اين آرا سرنوشت آينده كشور را تعيين مي‌كند؛ مردم بايد احساس كنند ديني به گردن دارند و بايد ادا كنند.

دبير شوراي نگهبان با بيان اينكه بايد خون شهدا را پاسداري كنيم گفت: آنها در راه اسلام و انقلاب جان دادند و ما بايد در اين راه حركت كنيم و راه آنها را ادامه دهيم.

وي ادامه داد: راه آنها همين است و اميدواريم كه انقلاب هميشه زنده باشد و هميشه هم كار دست افراد انقلابي باشد.

دبير شوراي نگهبان گفت: اگر‌امور كشور به دست افراد انقلابي اداره شود آباد مي‌ شود و اگر انقلابي نباشد درست كار نمي‌كنند و مردم را معطل مي‌كنند و كارها را برخلاف رويه انجام مي‌دهند.

وي تاكيد كرد: هركسي كه رئيس‌جمهور شد بايد افراد انقلابي را براي همكاري انتخاب كند و با يك حركت انقلابي كارها را ادامه دهند و امروز و فردا نكنند و قرص سركار بايستند و استقامت داشته  و براي خدمت به مردم آماده باشند.

رئيس هيئت مركزي نظارت بر انتخابات درباره روند برگزاري انتخابات تا اين لحظه ‌نيز گفت: روند انتخابات تاكنون خوب بوده و ان‌ شاء الله تا آخر هم خوب خواهد بود.

وي در پايان گفت: هرچه پيش برويم سرصندوق‌هاي اخذ راي شلوغ‌تر مي‌شود و اميدوارم نتايج خوبي داشته باشد كه هم خدا و هم مردم راضي باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °