لحظه به لحظه با شمارش آراء
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:21 - شنبه 15 آذر 1399
کد خبر : ۴۹۹۸۴۲
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۲
با پایان یافتن زمان قانونی اخذ رای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا، کار شمارش آرا با اولویت شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بنا بر اعلام  ستاد انتخابات کشور نتایج انتخابات ریاست جمهوری به صورت تدریجی اعلام خواهد شد.
 
**طبق اعلام ستاد انتخابات کشور تعداد واجدان شرایط رای دادن در انتخابات 96؛ 56 میلیون و 410 هزار و 234 نفر بودند.
تعداد رای اولی‌ها نیز یک میلیون و 350 هزار و 294 نفراعلام شد.
 
**رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: حدود 78 درصد مردم استان در انتخابات 96 شرکت کردند.

**رئیس ستاد انتخابات استان همدان اعلام کرد: حدود 73 درصد مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت رأی دادند.

**استاندار سمنان گفت: میزان مشارکت مردم استان در انتخابات بیش از 80 درصد است. 

 
 
*** نتایج شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری
 
** ساعت 06:30 بامداد، بعد از سپری شدن شش و نیم ساعت از پایان رای گیری تا این لحظه خبری مبنی بر نتایج اولیه شمارش آراء از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.

 **ساعت 6 بامداد شنبه 30 اردیبهشت، بعد از سپری شدن 6 ساعت از پایان رای گیری تا این لحظه خبری مبنی بر نتایج شمارش آرا از سوی وزارت کشور اعلام نشده است و اطلاعیه های رسمی از سوی وزارت کشور اعلام می شود و هموطنان از طریق رسانه ملی نتایج شمارش آراء را پیگیری کنند.
 
**ساعت 5 بامداد، همچنان خبری از نتایج شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور منتشر نشده است و خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی از ساعت 24 روز جمعه همزمان با پایان زمان قانونی اخذ رای در محل ستاد انتخابات وزارت کشور مستقر شدند تا نتایج شمارش آراء را مخابره کنند.
 
** ساعت 04:30 بامداد، خبر جدیدی مبنی بر اعلام نتایج شمارش اولیه آراء انتخابات ریاست جمهوری از سوی ستاد انتخابات در اختیار خبرنگاران و رسانه ها قرار نگرفته است و دست اندرکاران ستاد انتخابات همچنان در حال شمارش آراء هستند.
 
 ** ساعت 4 بامداد، ستاد انتخابات کشور همچنان در حال تجمیع و شمارش آراء و تاکنون اطلاعیه ای صادر نشده  است.
 
**ساعت 03:30 بامداد، همچنان خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی در محل ستاد انتخابات وزارت کشور منتظر انتشار اطلاعیه ای مبنی بر نتایج اولیه شمارش آراء هستند.
 
 **ساعت 3 بامداد، همچنان کار شمارش آراء در حال انجام است و وزارت کشور اطلاعیه ای مبنی بر نتایج شمارش آراء منتشر نکرده است.
 
 ** ساعت 02:30 بامداد، همچنان کار بررسی و شمارش آراء در حال انجام است و بعد از ارسال به وزارت کشور، نتایج رسمی به صورت تدریجی اعلام خواهد شد و هنوز هیچ خبری از وزارت کشور مبنی بر شمارش آراء منتشر نشده است.

 ** تا ساعت 2 بامداد شنبه 30 اردیبهشت ستاد انتخابات کشور اطلاعیه ای درباره شمارش و نتایج آرا منتشر نکرده است و خبرها و گمانه زنی های منتشر شده در فضای مجازی و برخی سایت ها غیر موثق و نامعتبر است.
 
* اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور  پس از پایان رای گیری
 
* شماره (۳۷)

 فرمانداران و بخشداران محترم سراسر کشور توجه نمایند حضور نمایندگان محترم نامزدهای ریاست جمهوری که توسط مسئول ستاد تبلیغات شهرستان ایشان معرفی شده اند در محل فرمانداری یا بخشداری و جلسات هیات اجرایی به منظور تجمیع نتایج آرا بلامانع است.

* شماره (36) 

بر اساس قانون، حضور نمایندگان محترم نامزدها تا پایان زمان اخذ رای و شمارش آراء و تنظیم صورت جلسه در شعب اخذ رای بلامانع است.


 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۸°