98 مدال ره آورد ورزشکاران از باکو

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:13 - جمعه 01 آذر 1398
تیم «دانشگاه آزاد اسلامی» با برتری ۶ بر ۴ مقابل «تا ثبت جهانی توس» به عنوان سوم لیگ برتر کشتی آزاد دست یافت تیم‌های «بازار بزرگ ایران» و «اترک خراسان شمالی» دیدار نهایی لیگ برتر کشتی آزاد را برگزار می‌کنند تیم ملی فوتبال ایران با شش پله سقوط، به رده سی و سوم جهان رسید و پس از نزدیک به هشت سال رتبه نخست آسیا را از دست داد در جدیدترین رده‌بندی فیفا، تیم ملی فوتبال ژاپن با باقی ماندن در رده بیست و هشتم جهان، برترین تیم آسیا شد در این رده‌بندی تیم‌های بلژیک، فرانسه و برزیل اول تا سوم هستند تیم فوتبال بانوان زیر ۲۳ سال ایران در نخستین روز رقابت‌های آسیای مرکزی با نتیجه ۲ بر ۱ تاجیکستانِ میزبان را شکست داد هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال: «پرسپولیس ۰ ـ نفت مسجد سلیمان ۱» هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال: «آذرخش بندرعباس ۴ ـ ستارگان ورامین ۵» ؛ «حفاری اهواز ۲ ـ سن‌ایچ ساوه ۲ » ؛ «ارژن شیراز ۴ ـ شاهین کرمانشاه ۳» ؛ «سوهان محمدسیمای قم ۳ ـ اهورای بهبهان ۱»
کد خبر : ۵۰۰۱۸۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
کاروان ایران با کسب 98 مدال رنگارنگ و کسب مقام سومی به کار خود در بازی‌های کشورهای اسلامی در باکو پایان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کاروان کشورمان در این دوره از بازیها ۳۹ طلا، ۲۶ نقره و ۳۳ برنز کسب کرد و پس از آذربایجان میزبان و ترکیه در جایگاه سوم این بازیها ایستاد.
 
 98 مدال ره آورد ورزشکاران از باکو
 

اسامی مدال‌‌آوران ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی:

مدال طلا

نرجس امام‌قلی‌نژاد (تفنگ بادی 10 متر)، نسرین دوستی (وزن 50کیلوگرم کاراته)، سعید مولایی (طلای ٨١- کیلوگرم جودو)، سجاد گنج‌زاده (کاراته)، نجمه خدمتی (تفنگ سه‌وضعیت 50 متر)، گلنوش سبقت‌اللهی (10 متر تفنگ بادی)، پوریا نوروزیان (50 متر سه‌وضعیت)، ایوب موسوی (دسته 94 کیلوگرم وزنه‌برداری)، ناهید کیانی (تکواندو وزن 54 کیلوگرم)، مهدی اسحاقی (تکواندو)، محمدرضا براری (دسته 105 کیلوگرم وزنه‌برداری)، محمد علی گرایی (کشتی فرنگی)، علی محمدیاری (دوومیدانی معلولان)، یوسف قادریان (کشتی فرنگی)، مجتبی ولی‌پور (شیرجه)، مهدی یوسفی (تکواندو)، تیم شیرجه سه‌متر دوبل ایران، تیم دوومیدانی چهار در صد متر معلولان ایران، میثم نصیری (کشتی)، نوشاد عالمیان (تنیس روی میز)، سامان پاکباز (وزنه‌برداری معلولان)، مصطفی حسین‌خانی (کشتی آزاد)، تیم ملی زورخانه‌ای، حسن یزدانی (کشتی آزاد)، علی جلیجو (زورخانه‌ای)، پژمان سکونتی (زورخانه‌ای)، مجتبی ولی‌پور و شهنام نظرپور (شیرجه دوبل)، تیم والیبال، محسن گلستانی‌زاده (زورخانه‌ای)، علی جلیجو (زورخانه‌ای- چرخ)، مصطفی مفید (زورخانه‌ای)، معین حاجی‌زاده (ووشو)، مهدی محمدی (ووشو)، عرفان آهنگریان (ووشو)،‌ فرود ظفری (ووشو)، سعید فاضلی (ووشو)، یزدان میرزایی (ووشو)، تیم تنیس روی میز بانوان، تیم تنیس روی میز مردان

مدال نقره

الهه احمدی (تفنگ بادی 10 متر بانوان) رزیتا علیپور (وزن ‌٦٢ــ کیلوگرم کاراته)، تیم میکس 10 متر تفنگ بادی (پوریا نوروزیان و نجمه خدمتی)، هانیه رستمیان (٢٥ متر تپانچه بادی)، محمد علی شنانی (جودوی نابینایان)، الهه احمدی (تفنگ سه‌وضعیت 50 متر)، مجید عسگری (وزنه‌برداری)، علیرضا کیخا (ژیمناستیک)، احسان حدادی (پرتاب دیسک)، جاوید احسانی شکیب (پرتاب وزنه معلولان)، حسین باقری (50 متر 3وضعیت مردان)، علیرضا قلعه‌ناصری (پرتاب وزنه معلولان)، همایون تیموری (وزنه‌برداری)، تیم ملی واترپلو، علیرضا قلعه‌ناصری (دوومیدانی معلولان)، سیدحسین احسانی (تکواندو)، اکرم خدابنده (تکواندو)، سحر ضیایی (دوومیدانی)، سجاد نیک‌پرست (دوومیدانی معلولان) احمد محمدی (تکواندو)، ملیکا میرحسینی (تکواندو)، سیداحمد خسروفر (تکواندو)، امیر محمدی (کشتی آزاد)، نیما عالمیان (تنیس روی میز)،‌ مسعود حیدری (پرتاب وزنه معلولان)، مبین زیبالقا (زورخانه‌ای)

مدال برنز

امیر مهدی‌زاده (وزن ‌60ــ کیلوگرم کاراته)، طراوت خاکسار (وزن 55ــ کیلوگرم کاراته)، علیرضا خجسته (وزن ٦٦ــ کیلوگرم جودو)، تیم شنا چهار در صد متر، تیم ملی ژیمناستیک، ابوالفضل شهرجردی (برنز کاتا)، مهسا افسانه (برنز کاتا)، محدثه آقایی (کاراته)، محمد احمدی (50 متر تپانچه مردان)، هادی خناری‌نژاد (ژیمناستیک دارحلقه)، مه‌لقا جام‌بزرگ (تفنگ سه‌وضعیت 50 متر)، جواد دلاکه (پرتاب وزنه معلولان)، فاطمه مداحی (تکواندو)، محمد یاری (پرتاب وزنه معلولان)، طیبه پارسا (تکواندوکار وزن 57ــ)، امید احمدی‌صفا (بوکس)، تیم میکس تیراندازی، رامین ربیعی‌فر (وزنه‌برداری)، مهدی انصاری (شنا)، سودابه پورصادقی (تکواندو)، تیم 4 در صد متر مختلط شنای مردان، علی خدیور (دوی 400 متر)، علیرضا درویش‌پور (تکواندو)، حسین قربان‌زاده (تکواندو)، سید عرفان حسینی (دوومیدانی معلولان)، آرش خسروی (دوومیدانی معلولان)، مهدی زیدوند (کشتی فرنگی)، مهدی فلاح (کشتی فرنگی)، شهاب قوره‌جیلی (کشتی فرنگی)، کیوان قنبرزاده (پرش ارتفاع ــ دوومیدانی)، شهنام نظرپور (شیرجه)، مسعود اسماعیل‌پور (کشتی آزاد)، جابر صادق‌زاده (کشتی آزاد)

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۹°