زنگنه: امروز و فردا در وین جلسه داریم

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:36 - سه‌شنبه 24 تير 1399
کد خبر : ۵۰۰۳۸۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
وزير نفت گفت: ما امروز و فردا در وين جلسه داريم و احتمال زياد سهميه ها تمديد شود كه اكنون بحث روي مدت زمان تمديد براي 6 يا 9 ماه يا بيشتر است كه مذاكرات تعيين كننده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، زنگنه در حاشيه جلسه هيئت دولت با بیان این که همیشه در کنار رئیس جمهور خواهد بود افزود: البته هنوز رئيس جمهور وارد بحث تعيين اعضاي كابينه نشده است و فكر نمي كنم مذاكره دراين باره را شروع كرده باشد.

وي درخصوص راهبرد صنعت نفت در چهار سال دوم دولت گفت: راهبرد صنعت نفت  را بايد بعد از تعيين وزير  نفت  بپرسيد اما سياست هاي ما با توجه به انتخاب مجدد آقاي روحاني همان سياست هاي قبلي است و هركسي كه وزير باشد با قدرت و استحكام بيشتري آن سياستها را ادامه خواهد داد.

زنگنه در پاسخ به سفر اخير رئيس جمهور آمريكا به عربستان و تاثير آن بر اوپك باتوجه به پولي كه به عربستان آورده است افزود: پول كه بدست عربستان نيامده ، پول از دست او رفته است اما در مورد اوپك بنظرم عربستان اكنون بدنبال اين است كه قيمت ها بالا برود.

وي گفت: ما امروز و فردا در وين جلسه داريم و احتمال زياد سهميه ها تمديد شود كه اكنون بحث روي مدت زمان تمديد براي 6 يا 9 ماه يا بيشتر است كه مذاكرات تعيين كننده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۵°