نبض ورزش/ پنجمین حضور ایران در لیگ جهانی والیبال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:32 - دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۰۲۲۹۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۷
کارشناسان والیبال در برنامه نبض ورزش، نقاط ضعف و قوت تیم ملی والیبال کشورمان در آستانه رقابت های پنجمین دوره لیگ جهانی را تشریح کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مصطفی کارخانه مربی و کارشناس والیبال با اشاره به متفاوت بودن برگزاری بازی های لیگ جهانی والیبال نسبت به سال های گذشته گفت: به عقیده من متفاوت بودن مهم نیست و موضوع مهم برای کادر و بازیکنان تیم ملی والیبال باید داشتن یک شروع خوب و با قدرت است.
 
او افزود: ما در بازی فردا شب مقابل ایتالیا، از نظر توان و تکنیک بازیکنان کمبودی نداریم و تلفیقی از بازیکنان جوان و با انرژی را در کنار بازیکنان با تجربه داریم و این می تواند در داشتن یک شروع با قدرت اثرگذار باشد.
 
نبض ورزش/ پنجمین حضور ایران در لیگ جهانی والیبال 
 
کارخانه ادامه: نکته مهم دیگر اینکه تیم ملی والیبال کشورمان در شرایطی وارد این رقابت ها می شود که مربی کشورمان تجربه اول خود با این تیم را در لیگ جهانی دارد و بازیکنان باید به شناخت او از بازیکنان کمک کنند.
 
کارخانه به غایبان این دیدارها اشاره کرد و گفت: ما بازیکنانی مانند محمد موسوی و مهدوی را در اختیار نداریم با توجه به اینکه این بازیکنان بسیار تاثیر گذار و باتجربه اند ولی در یک بازه ای باید به جوانترها هم اعتماد کرد و میدان داد.
 
 او ادامه داد: امیدوارم امتیاز حضور هفت سال متوالی در رقابت های لیگ جهانی والیبال باعث نشود که بازیکنان ما دچار یک غروری شوند و در حد و اندازه های خود ظاهر نشوند.
 
جواد محتشمیان دیگر مهمان برنامه گفت: امسال نحوه برگزاری رقابت های والیبال لیگ جهانی با سال های گذشته متفاوت است و این تغییر به دلیل اینکه رقابت ها در زمان کمتری انجام شوند لحاظ شده است.
 
او ادامه داد: رقابت های امسال لیگ جهانی والیبال در سه هفته به اتمام می رسد، به عنوان مثال: سه تیم به ایران می آیند و در مصاف با تیم مقابل دیدار می کنند و در هفته دوم و سوم هم به همین شکل رقابت ها ادامه می یابد تا بازی ها با فاصله زمانی کمتری برگزار شود.
 
نبض ورزش/ پنجمین حضور ایران در لیگ جهانی والیبال 
 
حشمتیان گفت: لیگ جهانی در ابتدا با 8 تیم شروع به کار کرد و امسال به 36 تیم رسیده است و لیگ جهانی بیشتر هدف اش از این برگزاری ها شناسایی بازیکنان و افراد در کشورهای مختلف است همچنین تعداد کشورهای بیشتری در این رقابت ها درگیر شوند.
 
او افزود: در حال حاضر تعداد بازیکنان جدیدی که جذب تیم ملی شده اند زیاد است اما اینکه در میدان هم از آنها استفاده شود خود جای سوال است زیرا بازیکنان جوان هم باید از سنین پائین وارد تیم ملی شوندتا از تجربه لازم برخوردار شوند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۱°