گیتی پسند با نمایندگان ژاپن و چین همگروه شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:21 - يکشنبه 22 تير 1399
کد خبر : ۵۰۴۱۱۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
جام باشگاه های فوتسال آسیا؛
برنامه زمانبندی کامل مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال 2017 آسیا به میزبانی ویتنام اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، گروه بندی و برنامه کامل مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال ۲۰۱۷ آسیا که از 29 تیر در شهر هوشی مینه ویتنام برگزار می شود به شرح زیر اعلام شد:
گروه A : تای سون نام (ویتنام)، الظفره (امارات)، ویک وایپرز (استرالیا)، ارم (قرقیزستان)
گروه B: نفت الوسط (عراق)، الریان (قطر)، واموس (اندونزی)، دیسی اینوست (تاجیکستان)
گروه c: شورایکا اوزاکا (ژاپن)، صنایع گیتی پسند (ایران)، شنزن (چین)
 گروه D: چونبوری (تایلند)، المالیک (ازبکستان)، بانک بیروت (لبنان)
 
برنامه بازی ها به این شرح است:
گروه A :
پنجشنبه ۲۹ تیر
الظفره – ویک وایپرز – ساعت 16:30
تای‌سون نام – ارم – ساعت19
شنبه ۳۱ تیر
ارم – الظفره – ساعت 16:30
ویک وایپرز – تای‌سون نام– ساعت 19
دوشنبه ۲ مرداد
ویک وایپرز – ارم– ساعت 16:30
تای‌سون نام – الظفره– ساعت 19
گروه B:
جمعه ۳۰ تیر
الریان – واموس – ساعت 16:30
نفت الوسط – دیسی اینوست – ساعت 19
یکشنبه ۱ مرداد
دیسی اینوست – الریان – ساعت 16:30
واموس – نفت الوسط – ساعت 19
سه شنبه۳ مرداد
واموس – دیسی اینوست– ساعت 16:30
نفت الوسط – الریان – ساعت 19
گروه C:
پنجشنبه ۲۹ تیر
شنزن – شورایکا اوزاکا – ساعت 14
شنبه ۳۱ تیر
گیتی پسند – شنزن – ساعت 14
دوشنبه ۲ مرداد
شورایکا اوزاکا – گیتی پسند – ساعت 14
گروه D:
جمعه ۳۰ تیر
بانک بیروت – چونبوری – ساعت 14
یکشنبه ۱ مرداد
المالیک- بانک بیروت– ساعت 14
سه شنبه ۳ مرداد
چونبوری بلو وی – المالیک – ساعت 14
مرحله یک‌چهارم نهایی
پنجشنبه ۵ مرداد
تیم اول گروه D  - تیم دوم گروه C- ساعت 12
تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D- ساعت 14:30
تیم اول گروه B  - تیم دوم گروه A- ساعت 17
تیم اول گروه A  تیم دوم گروه B- ساعت 19:30
نیمه‌نهایی جمعه  ۶ مرداد
برنده یک‌چهارم نهایی ۱ – برنده یک‌چهارم نهایی ۳ – ساعت 16
برنده یک‌چهارم نهایی ۲ – برنده یک‌چهارم نهایی ۴ – ساعت 19
یکشنبه ۸ مرداد
رده‌بندی
بازنده نیمه‌نهایی ۱ – بازنده نیمه‌نهایی ۲ – ساعت 16
فینال
برنده نیمه‌نهایی ۱ – برنده نیمه‌نهایی ۲ – ساعت 19
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۶°