گفتگوی 18:30/ آغاز پرداخت وام با حساب یارانه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 03 مهر 1400
کد خبر : ۵۰۵۷۳۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹
پرداخت وام ۵ میلیون تومانی با وثیقه حساب یارانه نقدی از امروز 30 خرداد در بانک کشاورزی آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی در برنامه گفت: در مرحله نخست کشاورزانی که دارای حساب یارانه ای در بانک کشاورزی هستند و گردش مالی دارند می تواند از این تسهیلات استفاده نمایند.
 
 غفوری افزود: در این طرح سقف استفاده از این کارت 5 میلیون تومان و مدت بازپرداخت آن حداکثر تا سه سال است.
 
او ادامه داد: این تسهیلات فقط به سرپرست خانوارها پرداخت می شود و سرپرست خانوارها باید به شعبی که در آنها حساب دارند مراجعه کنند نه شعب دیگری از بانک کشاورزی که هیچگونه حساب یا گردش مالی در آن ندارند.
 
گفتگوی 18:30/  آغاز پرداخت وام با حساب یارانه 
 
مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی گفت: این وام بر اساس دریافت یارانه به ازاء هر نفر چهل و پنج هزار و پانصد تومان پرداخت می شود و به خانواده های یکنفره یک میلیون و دویست و بیست هزار تومان، خانواده های دو نفر دو میلیون و پانصد هزار تومان، خانواده های سه نفره سه میلیون و هفتصد هزار تومان و خانواده های 4 نفر به بالا پنج میلیون تومان وام  پرداخت می شود.
 
او با اشاره به سود این تسهیلات ادامه داد: سود این وام صفر درصد است ولی اگر وام گیرنده اقساط خود را تا هفت روز پرداخت نکند سود آن 18 درصد محاسبه خواهد شد و این 18 درصد بعد از تسویه به حالت همان صفر درصد محسوب می شود.
 
 
 
برچسب ها: وام ، یارانه ، کشاورزان
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۰.۵۹°    ۳۲.۷۹°