روی خط خبر/ ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:55 - سه‌شنبه 01 مهر 1399
کد خبر : ۵۰۶۸۷۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از ترافیک نیمه سنگین در بخش‌های از محور هراز و در مسیر شمال به جنوب این جاده خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور در برنامه روی خط خبرگفت: با توجه به گزارش همکاران در محورهای مواصلاتی و تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس شاهد ترافیک پرحجم ولی روان در محور هراز و در مسیر شمال به جنوب این محور هستیم.
اوافزود: در مسیر شمال به جنوب محور هراز و در سه راهی لاسم ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است و لازم است تا مسافران با توجه به طولانی‌تر شدن زمان سفرشان با دقت و صبوری بیشتری ادامه مسیر دهند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین گزارشهای دریافتی نشان می‌دهد در محور قدیم قزوین_کرج و در هر دو مسیر رفت و برگشت ترافیک نیمه سنگین در محدوده آبیک ادامه دارد و مسیرهای غربی ورودی شهر تهران نیز پرحجم گزارش شده است.

رحمانی با تأکید براینکه پلیس امروز برنامه‌ای برای یک طرفه کردن محورهای شمالی کشور ندارد، گفت: علی‌رغم اینکه پلیس برنامه‌ای برای اعمال محدودیت تردد در محورهای شمالی ندارد ولی درصورت افزایش تردد مسافران برای بازگشت از شهرهای شمالی، همکاران به صورت موقت محدودیت‌هایی را اعمال خواهند کرد.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از کرج به سمت مرزن آباد از ساعت 12 روز جمعه تا سه بامداد روز شنبه 10 تیر ماه ممنوع است و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه تا ساعت 3 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 روز پنجشنبه ( فردا) و از ساعت 8 روز جمعه این هفته تا ساعت 12 روز شنبه آینده از محور هراز ممنوع شده است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه نهم تیر الی ساعت یک بامداد روز شنبه دهم تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.
همچنین تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 روز جمعه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع شده است.
در آزادراه کرج - قزوین تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزجمعه این هفته در مسیرغرب به شرق (باند جنوبی) محور فوق ممنوع خواهد بود.
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 18 تا 24 روز جمعه این هفته از محور سلفچگان به قم ممنوع شده است و تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از محورهای اصفهان - بروجن - لردگان - ایذه و بالعکس ممنوع بوده ومسیر جایگزین محور اصفهان - الیگودرز- خرم آباد و خوزستان خواهد بود.
این مرکز اعلام کرده تردد کلیه تریلر ها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا 24 روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه این هفته از محور یاسوج - لردگان - بروجن - اصفهان و بالعکس ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور اصفهان- یاسوج تعیین شده است.
همچنین تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته از محور اهواز - هفتگل - باغملک - ایذه - دهدز – شهرکرد ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور اهواز - اندیمشک - خرم آباد - اصفهان - شهرکرد خواهد بود.
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته از محور تبریز - اهر - مشکین شهر و بستان آباد - اردبیل و اهر - هریس و اهر - ورزقان و اهر - کلیبر - هوراند - خدآفرین و بالعکس ممنوع شده است.
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا 24 روز جمعه این هفته از محورهای قوچان- مشهد،سبزوار- مشهد و تربت حیدریه -مشهد و بالعکس ممنوع است.
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 تا 23 روز جمعه این هفته از محور قاین - بیرجند و بالعکس ممنوع شده است.
همچنین اکنون ترافیک در آزاد راه تهران - کرج- قزوین نیمه سنگین است و طرح کنترل ترافیک همزمان با آغاز سفرهای تابستانی در 9 هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی لرستان در حال اجراست.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °