تسلط ارتش سوریه بر شرق تدمر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:01 - پنجشنبه 23 مرداد 1399
کد خبر : ۵۰۷۰۲۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
ارتش سوریه با تقویت کنترل خود را بر نقاط مهم در منطقه شرقی تدمر ضمن به هلاکت رساندن شمار زیادی تروریست داعش و جبهه النصره، خسارات سنگینی نیز به انان در مناطق دیرالزور و قنیطره وارد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری سوریه سانا، یگان های ارتش سوریه با همکاری هوادارانشان مواضع خود را در چند نقطه مهم شرق آرک در 10 کیلومتری شرق تدمر تقویت و شمار زیادی تروریست داعش را به هلاکت رساندند.
این نیروها همچنین با اعضای گروه تروریستی داعش در اطراف لشکر 137، تله بروک و پانوراما واقع در محور جنوبی دیرالزور به شدت درگیر شدند که تلفات و خساراتی به تروریست ها وارد شد.
این درگیری ها همزمان با حملات هوایی به مراکز تجمع و استحکامات تروریست های تکفیری در الرشدیه، الحویقه، حویجه صکر، مطار القدیم، الجفره، الصناعه، العرفی، عیاش، الحجیف، الولیل، اطلاح البولیل و اطراف فرودگاه صورت گرفت که به انهدام سلاح ها و خودروها و مواضع تروریست های داعش و کشته و زخمی شدن شماری از انان منجر شد.
تروریست های تکفیری همچنین دو جوان سوری را در میدان القهاوی در شهرک گرانیج واقع در شرق شهر دیرالزور اعدام کردند.
نیروهای سوری با همکاری نیروهای هوادار مقرها و محورهای تحرک تروریست های النصره و گروه های همپیمان انان را در چند منطقه در شهر قنیطره هدف قرار دادند که شماری کشته شدند و مقادیری سلاح و تجهیزاتشان منهدم شد.
نیروهای ارتش سوریه حمله چند روز پیش تروریست های النصره را نیز دفع و مواضع و تحرکات آنان را در غرب صمدانیه ، اوفانیا ، الحریه ، الحمیدیه هدف قرار دادند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۸°