نتایج کامل روز نخست مسابقات کشتی انتخابی تیم ملی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 22 خرداد 1400
کد خبر : ۵۰۸۴۴۷
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
نخستین روز رقابت های کشتی انتخابی چهار وزن دوم آزاد، فرنگی و پلهوانی با پیروزی نامداران کشتی پشت سر گذاشته شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسن یزدانی در دور دوم مبارزات وزن 86 کیلوگرم 10 بر صفر اسماعیل محمودی و علیرضا کریمی نیز 5 بر صفر وحید شاه محمدی را شکست داد.

محمد جواد ابراهیمی نیز در همین وزن کامران قاسم پور را 2 بر یک از پیش رو برداشت و عزت الله اکبری نیز حنیف باقرزاده را 10 بر صفر از پیش رو برداشت تا در دور چهارم یزدانی با اکبری و کریمی و ابراهیمی به مصاف هم بروند.

همچنین کمیل قاسمی نیز در وزن 125 کیلوگرم مهران میرزایی را 4 بر صفر شکست داد و بهنام احسان پور نیز در وزن 61 کلوگرم 7 بر 4 ایمان صادقی را شکست داد.

همچنین در مبارزات وزن 70 کیلوگرم مصطفی حسین خانی نیز در حالی که 3 بر صفر از حامد رشیدی پیش بود به دلیل مصدومیت حریف کرمانشاهی خود پیروز مسابقه شد.

همچنین سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در روز دوم مسابقات که از هیجان و حساسیت بیشتری نسبت به روز اول برخوردار بود، مملو از تماشاگران و علاقمندان به رشته کشتی است.

کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک نیز با حضور در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی از نزدیک نظاره گر این رقابت هاست.

نتایج مسابقات روز دوم (جمعه) تا کنون به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
61 کیلوگرم:
محمد نامجو مطلق (گیلان) – مهران نصیری (مازندران) برنده
ایمان صادقی (مازندران) برنده – محمد ملکی (آذربایجان شرقی)
مسعود اسماعیل پور (مازندران) برنده - پژمان جوربنیان (تهران)
محمد نامجو مطلق (گیلان)- بهنام احسان پور (مازندران) برنده
ایمان صادقی (مازندران) برنده – مهران نصیری (مازندران) برنده
مسعود اسماعیل پور (مازندران) برنده – محمد ملکی (آذربایجان شرقی)

70 کیلوگرم:
سعید داداش پور (تهران) برنده - سعید صالحی (کردستان)
جمال عبادی (خوزستان) – تیمور گنج علیا (قزوین)
اصغر جبلی (گلستان) – حامد رشیدی (کرمانشاه)
تیمور گنج علیا (قزوین)- جمال عبادی (خوزستان) برنده
حامد رشیدی (کرمانشاه)- اصغر جبلی (گلستان) برنده
سعید داداش پور (تهران) برنده - مصطفی حسین خانی (تهران)
جمال عبادی (خوزستان) برنده - سعید صالحی (کردستان)
اصغر جبلی (گلستان) برنده – تیمور گنج علیا (قزوین)

86 کیلوگرم:
نادر حامدی پور (فارس)- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) برنده
جمال رمضانی (خوزستان) – عزت اله اکبری (مازندران) برنده
حنیف باقرزاده (آذربایجان غربی)- حسن یزدانی (مازندران) برنده
کامران قاسم پور (مازندران) – علیرضا کریمی (البرز) برنده
عزت اله اکبری (مازندران) برنده – اسماعیل محمودی (خراسان رضوی)
محمد جواد ابراهیمی (مازندران) برنده – وحید شاه محمدی (همدان)

125 کیلوگرم:
جابر صادق زاده (مازندران) – امین طاهری (تهران) برنده
جعفر شمس ناتری (گیلان) برنده – پویا رحمانی (فارس)
امیرحسین میرباباشاهی (گیلان) – سید رضا موسوی (مازندران) برنده
سعید امیری (بوشهر)- کمیل قاسمی (مازندران) برنده
مهران میرزایی (همدان) برنده – امیررضا امیری (لرستان)
امین طاهری (تهران) – یداله محبی (کرمانشاه) برنده
سید رضا موسوی (مازندران) – جعفر شمس ناتری (گیلان) برنده

کشتی فرنگی:
59 کیلوگرم:
مهرداد مردانی (خوزستان) برنده - باقر توکلیان (فارس)
حسین گرایی (فارس)- محسن حاجی پور (مازندران) برنده
میثم دلخانی (فارس) برنده – محمد نوربخش (تهران)
عبدالمحمد پاپی (خوزستان) – شیرزاد بهشتی طلا (کرمانشاه) برنده
مصیب اکبری (توابع تهران) برنده – ایوب گراوند (هرمزگان)
مهرداد مردانی (خوزستان) برنده – محسن حاجی پور (مازندران)
شیرزاد بهشتی طلا (کرمانشاه) برنده – محمد نوربخش (تهران)
عبدالمحمد پاپی (خوزستان) – میثم دلخانی (فارس) برنده
محسن حاجی پور (مازندران) برنده – ایوب گراوند (هرمزگان)
مهرداد مردانی (خوزستان) برنده - مصیب اکبری (توابع تهران)

71 کیلوگرم:
جواد صابری پور (اصفهان) - مجید خلیلی (قزوین) برنده
فرشاد بلفکه (لرستان) برنده - محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)
پرهام قنبری (فارس) برنده - افشین اسلامی (مازندران)
مهران داداشی (گیلان) برنده – هاشم محمودی (اردبیل)
برومند اصلان (لرستان) برنده – محمدعلی گرایی (فارس)
اصغر عالی محمدی (تهران) - عظیم گرمسیری (خوزستان) برنده
فرشاد بلفکه (لرستان) برنده – مجید خلیلی (قزوین)
مهران داداشی (گیلان) – پرهام قنبری (فارس) برنده
عظیم گرمسیری (خوزستان) – محمدعلی گرایی (فارس) برنده
اصغر عالی محمدی (تهران)- برومند اصلان (لرستان) برنده
پرهام قنبری (فارس) – مجید خلیلی (قزوین) برنده
مهران داداشی (گیلان) – فرشاد بلفکه (لرستان) برنده

80 کیلوگرم:
مهدی ابراهیمی (قم) برنده - کیوان رضایی (فارس)
هوشنگ خلیلی (اصفهان) - علی زینتی رفاه (قم) برنده
میلاد خسروی (لرستان) مهدی هدایی (خوزستان) برنده
رضا محمدعلی پور (اردبیل)- یوسف قادریان (البرز) برنده
سعید کشاورز (قزوین) – مهدی محمدزاده (مازندران) برنده
مهدی ابراهیمی (قم) – مجید دهقان (فارس) برنده
مهدی هدایی (خوزستان) – علی زینتی رفاه (قم) برنده
مهدی محمدزاده (مازندران)- یوسف قادریان (البرز) برنده
سعید کشاورز (قزوین) برنده - رضا محمدعلی پور (اردبیل)
علی زینتی رفاه (قم) – مجید دهقان (فارس) برنده
مهدی هدایی (خوزستان) – مهدی ابراهیمی (قم) برنده

98 کیلوگرم:
سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) برنده – مهدی علیاری (تهران)
امیرحسین میری (کرمانشاه) – علی اکبر حیدری (قم) برنده
سید امیر حسینی (مازندران) برنده – محمد مدرسی (چهارمحال و بختیاری)
محمد یگانه (ایلام) برنده – امید افتخاری اصل (البرز)
امیرحسین میری (کرمانشاه) – سید مصطفی صالحی (زاده) برنده
علی اکبر حیدری (قم) برنده – مهدی علیاری (تهران)
محمد یگانه (ایلام) – سید امیر حسینی (مازندران) برنده
امید افتخاری اصل (البرز) برنده - محمد مدرسی (چهارمحال و بختیاری)
سید امیر حسینی (مازندران) – سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) برنده
محمد یگانه (ایلام) برنده – علی اکبر حیدری (قم)

پهلوانی:
70 کیلوگرم:
علیرضا کشاورز (فارس) برنده – جلال علیزاده (خراسان شمالی)
محمد نادری (زنجان) برنده – ابراهیم ولیان (بوشهر)
فرهاد عبدی (تهران) برنده - حمید الهیان (خراسان شمالی)
محمد نادری (زنجان) برنده – علیرضا کشاورز (فارس)
فرهاد عبدی (تهران) برنده – جلال علیزاده (خراسان شمالی)
حمید الهیان (خراسان شمالی) برنده – ابراهیم ولیان (بوشهر)
فرهاد عبدی (تهران) – علیرضا کشاورز (فارس) برنده
حمید الهیان (خراسان شمالی) برنده – محمد نادری (زنجان)

90 کیلوگرم:
مجتبی کلانتریان (خراسان شمالی) - ارشک محبی (کرمانشاه) برنده
احسان واحدی (مرکزی)- محمدحسن رستمی (گیلان) برنده
احسان قلی زاده (بوشهر) برنده - رسول صحرایی (خراسان رضوی)
احسان واحدی (مرکزی) برنده – مجتبی کلانتریان (خراسان شمالی) برنده
احسان قلی زاده (بوشهر) – ارشک محبی (کرمانشاه) برنده
رسول صحرایی (خراسان رضوی) برنده - محمد حسن رستمی (گیلان)
احسان قلی زاده (بوشهر) – مجتبی کلانتریان (خراسان شمالی) برنده
محمدحسن رستمی (گیلان) – ارشک محبی (کرمانشاه)

100 + کیلوگرم:
محمد وثوق فیلابی (خراسان رضوی) – اشکان مردانی (لرستان) برنده
احمد میرزاپور (خراسان رضوی) برنده - صابر کولیوند (البرز)
احمد میرزاپور (خراسان رضوی) برنده – محمد وثوق فیلابی (خراسان رضوی)
صابر کولیوند (البرز)- اشکان مردانی (لرستان) برنده
احمد میرزاپور (خراسان رضوی) برنده – اشکان مردانی (لرستان)
در این وزن میرزاپور و مردانی به دیدار فینال رسیدند که یک دیدار به سود میرزاپور پایان یافته است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °