قهرمانان مسابقات کشتی انتخابی معرفی شدند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:28 - يکشنبه 28 دی 1399
کد خبر : ۵۰۸۴۸۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی ایران عصر جمعه به پایان رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رقابت های انتخابی چهار وزن دوم کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی عصر جمعه 16 تیر 96 در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران خاتمه یافت.
 
قهرمانان کشتی آزاد:
بهنام احسان پور، سعید داداش پور، حسن یزدانی و یداله محبی.
نتایج فینال:
61 کیلوگرم: بهنام احسان پور (مازندران) – مسعود اسماعیل پور (مازندران) (بهنام احسان پور برنده 2 از 3 مسابقه)
70 کیلوگرم: سعید داداش پور (تهران)- مصطفی حسین خانی (تهران) (سعید داداش پور برنده 2 از 3 مسابقه)
86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) – عزت اله اکبری (مازندران) (یزدانی برنده 2 دیدار)
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی (مازندران) – یداله محبی (کرمانشاه) (یداله محبی برنده 2 دیدار)

قهرمانان کشتی فرنگی:
مهرداد مردانی، فرشاد بلفکه، یوسف قادریان و سید مصطفی صالحی زاده.
نتایج فینال:
59 کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان) – محسن حاجی پور (مازندران) (مردانی پیروز 2 مسابقه بود)
71 کیلوگرم: فرشاد بلفکه (لرستان)- برومند اصلان (لرستان) (بلفکه پیروز 2 مسابقه بود)
80 کیلوگرم: یوسف قادریان (البرز)- مجید دهقان (فارس) (قادریان پیروز 2 مسابقه بود)
98 کیلوگرم: سد مصطفی صالحی زاده (خوزستان) - امیرحسین حسینی (مازندران) (صالح زاده برنده 2 مسابقه بود)

قهرمانان کشتی پهلوانی:
محمد نادری، ارشک محبی و احمد میرزاپور.
نتایج فینال:
70 کیلوگرم: حمید الهیان (خراسان شمالی) – محمد نادری (زنجان) (نادری 2 پیروزی از 3 دیدار)
90 کیلوگرم: ارشک محبی (کرمانشاه) – رسول صحرایی (خراسان رضوی) (محبی 2 پیروزی)
100+ کیوگرم: احمد میرزاپور (خراسان رضوی) – اشکان مردانی (لرستان) (میرزاپور برنده دو دیدار بود)

رده بندی کامل:
 
کشتی فرنگی:

59 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی (خوزستان) 2- محسن حاجی پور (مازندران) 3- شیرزاد بهشتی طلا (کرمانشاه) 4- میثم دلخانی (فارس) 5- مصیب اکبری (توابع تهران) 6- عبدالمحمد پاپی (خوزستان) 7- محمد نوربخش (تهران) 8- ایوب گراوند (هرمزگان) 9- حسین گرایی (فارس) 10- باقر توکلیان (فارس)
66 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی (خوزستان) 2- امین سوری (خوزستان) 3- محمدرضا گرایی (فارس) 4- علی ارسلان (مازندران) 5- سامان عبدولی (خوزستان) 5- وحید میرفتح الهی (تهران) 6- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) 7- حامد آقاکاشی (قزوین) 8- نیما اسماعیلی (تهران) 9- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان)
71 کیلوگرم: 1- فرشاد بلفکه (لرستان) 2- برومند اصلان (لرستان) 3- محمدعلی گرایی (فارس) 4- مجید خلیلی (قزوین) 5- پرهام قنبری (فارس) 6- اصغر عالی محمدی (تهران) 7- مهرداد داداشی (گیلان) 8- عظیم گرمسیری (خوزستان) 9- هاشم محمودی (اردبیل) 10- جواد صابری پور (اصفهان)
75 کیلوگرم: 1- پیام بویری (خوزستان) 2- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) 3- پژمان پشتام (تهران) 4- فرشاد رستمی کیا (خوزستان) 5- هادی علیزاده پورنیا (قم) 6- حسین فروزنده (تهران) 7- علی نوروزی (توابع تهران) 8- سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) 9- رسول گرمسیری (خوزستان)
80 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- مجید دهقان (فارس) 3- علی زینتی رفاه (قم) 4- مهدی ابراهیمی (قم) 5- مهدی محمدزاده (مازندران) 6- سعید کشاورز (قزوین) 7- مهدی هدایی (خوزستان) 8- رضا محمدعلی پور (اردبیل) 9- کیوان رضایی (فارس) 10- میلاد خسروی (لرستان)
 85 کیلوگرم: 1- حسین نوری (زنجان) 2- سامان عزیزی (کردستان) 3- مهدی فلاح (تهران) 4- ایمان انصاری (توابع تهران) 5- محمد ابراهیمی (کردستان) 6- امیر کرمی (ایلام) 7- دانیال اکبری افروزی (گلستان)
98 کیلوگرم: 1- سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) 2- امیرحسین حسینی (مازندران) 3- محمد یگانه (ایلام) 4- علی اکبر حیدری (قم) 5- امید افتخاری اصل (البرز) 6- محمد مدرسی (چهارمحال و بختیاری) 7- امیرحسین میری (کرمانشاه) 8- مهدی علیاری (تهران)
130 کیلوگرم: 1- شهاب قوره جیلی (تهران) 2- بهنام مهدی زاده (تهران) 3- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) 4- مسعود نعمت چگانی (خوزستان) 5- محسن فتاحی (گیلان) 6- شادمان عظیمی (فارس) 7- سید یونس جعفری (کرمانشاه) 8- علی خلج (قزوین)


کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- نادر حاج آقا نیا (کرمان) 3- محمد طهماسبی زاده (گلستان) 4- حمید خلیلی (مازندران) 5- علیرضا حاتمی (کیش)
61- 1- بهنام احسان پور (مازندران) 2- مسعود اسماعیل پور (مازندران) 3- مهران نصیری (مازندران) 4- ایمان صادقی (مازندران) 5- پژمان جوربنیان (تهران) 6- محمد ملکی (آذربایجان شرقی) 7- محمد نامجو مطلق (گیلان)
65 کیلوگرم: 1- میثم نصیری (زنجان) 2- فرزاد عموزاده (مازندران) 3- مرتضی قیاسی (لرستان) 4- پیمان بیابانی (تهران) 5- نوید زنگنه (توابع تهران) 6- میثم حیدری (زنجان) 7- سیاوش احمدزاده (کردستان) 8- سامان بهاری (قزوین) 9- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) 10- فرزاد کولیوند (تهران)
70 کیلوگرم: 1- سعید داداش پور (تهران) 2- مصطفی حسین خانی (تهران) 3- جمال عبادی (خوزستان) 4- اصغر جبلی (خوزستان) 5- حامد رشیدی (کرمانشاه) 6- سعید صالحی (کردستان) 7- تیمور گنج علیا (قزوین)
74 کیلوگرم: 1- پیمان یاراحمدی (لرستان) 2- حسین الیاسی (مازندران) 3- مصطفی قیاسی (لرستان) 4- مسعود کمروند (مرکزی) 5- حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) 6- بهمن تیموری (کرمانشاه) 7- امید حسن تبار (مازندران) 8- محمد زارعی (کردستان) 9- محمدرضا خدر (سمنان) 10- سید علی موسوی (گیلان)
86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- عزت اله اکبری (مازندران) 3- محمدجواد ابراهیمی (مازندران) 4- علیرضا کریمی (البرز) 5- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) 6- کامران قاسم پور (مازندران) 7- وحید شاه محمد (همدان) 8- حنیف باقرزاده (آذربایجان غربی) 9- جمال رمضانی (خوزستان) 10- نادر حامدی پور (فارس)
97 کیلوگرم: 1- امیر محمدی (خراسان شمالی) 2- حسن رحیمی (تهران) 3- عباس طحان (مازندران) 4- مجتبی گلیج (مازندران) 5- حسین رمضانیان (مازندران) 6- اکبر سبحانی (اردبیل) 7- حمید کمروند (مرکزی) 8- سینا غلامی (مازندران) 9- حسین شهبازی (تهران)
125 کیلوگرم: 1- یداله محبی (کرمانشاه) 2- کمیل قاسمی (مازندران) 3- امین طاهری (تهران) 4- جعفر شمس ناتری (گیلان) 5- سید رضا موسوی (مازندران) 6- مهران میرزایی (همدان) 7- امیررضا امیری (لرستان) 8- جابر صادق زاده (مازندران) 9- امیرحسین میرباباشاهی (گیلان) 10- پویا رحمانی (فارس)

کشتی پهلوانی:

60 کیلوگرم: 1- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) 2- محسن خرم جاه (البرز) 3- سجاد صالح پور (اصفهان) 4- امین خدابخش (خراسان رضوی)
70 کیلوگرم: 1- محمد نادری (زنجان) 2- حمید الهیان (خراسان شمالی) 3- علیرضا کشاورز (فارس) 4- فرهاد عبدی (تهران) 5- جلال علیزاده (خراسان شمالی) 6- ابراهیم ولیان (بوشهر)
80 کیلوگرم: 1- احمد جفاکش (خراسان شمالی) 2- هادی قدیمی (خراسان رضوی) 3- سید جعفر قاسمی (مازندران) 4- فرید محمدی (خراسان شمالی)
90 کیلوگرم: 1- ارشک محبی (کرمانشاه) 2- رسول صحرایی (خراسان رضوی) 3- مجتبی کلانتریان (خراسان شمالی) 4- محمدحسن رستمی (گیلان) 5- احسان قلی زاهد (بوشهر) 6- احسان واحدی (مرکزی)
100 کیلوگرم: 1- جلیل پیرمردی (تهران) 2- امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) 3- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)
100+ کیلوگرم: 1- احمد میرزاپور (خراسان رضوی) 2- اشکان مردانی (لرستان) 3- صابر کولیوند (البرز) 4- محمدوثوق فیلابی (خراسان رضوی)

 
برچسب ها: انتخابی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۱°