اعتراض بیمارستان بوستون به اخراج یک پزشک ایرانی‌ از آمریکا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:18 - شنبه 25 مرداد 1399
کد خبر : ۵۰۹۲۵۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
مقامات فرودگاه بوستون آمریکا از ورود یک پژشک ایرانی و خانواده‌‌اش به خاک آمریکا جلوگیری کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به دنبال ممانعت از ورود یک پزشک ایرانی به خاک آمریکا مقامات بیمارستان بوستون با انتشار بیانیه‌ای رسما به این اقدام مقامات آمریکا اعتراض کردند.

بنا به گزارش رویترز یک پزشک پژوهشگر سرطان که از بیمارستان مشهور کودکان بوستون پذیرش گرفته بود یک روز پس از آنکه اداره مهاجرت وی و خانواده‌اش را بازداشت کرده‌ بودند روز سه‌شنبه از فرودگاه بوستون به ایران بازگردانده شد.

در پی این اقدام مقامات آمریکایی بیمارستان بوستون با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعتراض به بازداشت و اخراج پزشک ایرانی با اعلام اینکه این پژوهشگر ایرانی دارای روادید معتبر آمریکایی است از مقامات اداره آمریکا خواستند که اجازه ورود وی به خاک آمریکا را صادر کنند.

بیمارستان بوستون به نقل از استفانی مالین سخنگوی مرزبانی و گمرک آمریکا افزود: محسن دهنوی و همسر و فرزندانش پس از اینکه در روز دوشنبه چند ساعتی در فرودگاه بین‌المللی لوگان بوستون بازداشت شد روز سه‌شنبه با پروازی به ایران بازگردانده شد.

استفانی مالین همچنین مدعی شده که اخراج محسن دهنوی و خانواده‌اش از آمریکا هیچ ربطی به فرمان مهاجرتی اخیر دونالد ترامپ ندارد و مشکل اصلی وی عدم تطابق مدارک تحصیلی  و مدارک ارائه‌ شده بوده‌ است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۷°