نمایش طلا در اصفهان

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:49 - يکشنبه 22 تير 1399
کد خبر : ۵۰۹۳۸۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
نمایشگاه طلا در اصفهان با استقبال شرکت های داخلی و خارجی تولید کنندگان زیورآلات طلا همراه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آخرین دستاوردهای  فنی صنعت طلا سازی کشور در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.
 رييس اتحاديه كشوري طلا و جواهر خبر داد: ثبت نمايشگاه طلا و جواهر اصفهان در تقويم نمايشگاه هاي دنيا، حضور شرکت های ایتالیایی در این دوره از نمایشگاه اصفهان در طول چند دهه گذشته در سطح کشور بی نظیر بوده است.   
 نمایشگاه صنعت طلا و جواهر اصفهان، بهترین نمایشگاه این حوزه در کشور است که در دوره های قبل بسیار موفق عمل کرده است. 

یازدهمین نمایشگاه صنایع، ابزار، ماشین آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی با حضور رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر، معاون سازمان صنعت و معدن و تجارت استان، رییس اتحادیه طلا و جواهر استان، رییس دبیرخانه فرصت های تجاری ایران و مالزی، رییس اتحادیه انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی استان اصفهان و مدیرعامل شرکت نمایشگاه اصفهان با برگزاری نشست خبری آغاز به کار کرد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در این نشست گفت: نمایشگاه صنعت طلا و جواهر اصفهان، بهترین نمایشگاه این حوزه در کشور است که در دوره های قبل بسیار موفق عمل کرده است.

محمد کشتی آرای با اشاره به این که این نمایشگاه، انسجام خاصی در این صنف ایجاد کرده است، افزود: برگزاری نمایشگاه ها ضمن آشنا کردن همکاران صنفی و ایجاد ارتباط بخش های مختلف با یکدیگر، در پیشرفت تولیدات این بخش مؤثر خواهد بود.

وی ادامه داد: شرکت در نمایشگاه های مختلف چه در داخل کشور و چه خارج از آن، به عنوان بازدیدکننده یا مشارکت کننده باعث تحول خاصی در صنعت طلای کشور می شود که نمونه این تأثیر را در نمایشگاه اصفهان می بینیم.

رییس اتحادیه طلا و جواهر استان نیز در این نشست اظهار داشت: نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان، برترین نمایشگاه اصفهان است که با جا به جایی محل نمایشگاه اصفهان به محل دایمی و بین المللی که در حال احداث است، می تواند به برترین نمایشگاه خاورمیانه تبدیل شود.

هوشنگ شیشه بران، استقبال شرکت های خارجی و برندهای حوزه ماشین آلات را نشانه قوت این نمایشگاه دانست.

 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۳°