وزیر ارتباطات: همه احکام قضایی انسداد کانال ها اجرا شده!
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:30 - سه‌شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۱۰۴۶۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: همه احکامی که از سوی مراجع قضایی درخصوص انسداد کانال ها صادر شده از طرف وزارت ارتباطات اجرایی شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت اظهار داشت : همچنین کانال هایی که انسدادشان به تصویب کارگروه تعیین مصادیق هم رسیده از طرف وزارت ارتباطات مسدود شده اند.
وی با بیان اینکه برخی، کارهایی از ما می خواهند که برایمان قابل فهم نیست اظهار داشت : روزانه برخی ، کانال ها را رصد و با یکی دو نفر مشورت می کنند و از ما انتظار مسدود کردنش را دارند.
واعظی افزود : این کانال ها مستهجن نیستند و مشکلی ندارند و علتی برای انسدادشان وجود ندارد.
وزیر ارتباطات اظهار داشت : برخی تنها با دلایل سیاسی و بخاطر اینکه کانال ها در انتخابات از گروهی خاص حمایت کرده اند می خواهند مسدودشان کنند.
واعظی خاطر نشان کرد: تاکنون 137 هزار کانال بسته شده است و قویا اعلام می کنم اینکه ادعا می کنند 8 هزارکانال معاند مسدود نشده است ، درست نیست و چنین موردی به ما ابلاغ نشده است و از کسانیکه این ادعا را دارند باید سوال شود که درخواست انسداد این 8 هزار کانال طبق چه نامه ای و به کجا ارسال شده است .
وی درخصوص مسدود شدن سرویس صوتی تلگرام هم گفت : این سرویس با حکم قوه قضاییه بسته شده است و ارتباطی به اپراتورها ندارد .
واعظی ادامه داد : در حاشیه برنامه ای که اصلا قرار نبود مصاحبه ای صورت گیرد از من در این خصوص سوال شد و گفتم که بسته شدن سرویس صوتی تلگرام یک مصیبت نیست و این همه اپراتور خوب وجود دارد و در دسترس همه هم هست و کسی لَنگِ مکالمه نمانده است و این درست نیست که این تبدیل به مهمترین مسئله شما شود.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°