آمریکا هیچگاه با حسن نیت با ما برخورد نکرده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:24 - دوشنبه 23 فروردين 1400
کد خبر : ۵۱۱۳۳۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
ولایتی:
عضو هیئت عالی نظارت بر اجرای برجام گفت: ما هیچ نگرانی از این حرکت های خصمانه آمریکا نداریم، هیچگاه آمریکا با حسن نیت با ما برخورد نکرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علی اکبر ولایتی در حاشیه اعطای حکم ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به فرهاد رهبر در پاسخ به سؤالی درباره مجلس کنگره آمریکا و تحریم های آن علیه ایران، کره و روسیه افزود: ما هیچ نگرانی از این حرکت های خصمانه آمریکا نداریم و در طول 38 سالی که از انقلاب اسلامی می گذرد، هیچگاه آمریکا با حسن نیت با ما برخورد نکرده است بلکه همواره اعلام شده یا اعلام نشده است ما مورد تحریم بودیم. 

او افزود: آمریکا پیش از اینکه نتیجه مادی و فیزیکی از مصوبه فردای کنگره خود بگیرد می‌خواهد استفاده تبلیغاتی از حمایت رژیم صهیونیستی و مرتجعین داشته باشد.

او گفت: جمهوری اسلامی ایران می تواند با اعتماد به نفس و همکاری همه دستگاه ها و با داشتن روابط سازنده با بسیاری از کشورها ازجمله روسیه و چین مسائل خود را به پیش ببرد.

ولایتی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران با قوت به کار خود ادامه می دهد. 

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد درباره نخستین فعالیت فرهاد رهبر در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بررسی صریح و دقیق از وضع دانشگاه آزاد اسلامی و حل مسائل عمده و دغدغه های این دانشگاه نخستین فعالیت فرهاد رهبر در دانشگاه آزاد اسلامی است. 

او افزود: هدف غایی ما افزایش کیفیت موجود در دانشگاه آزاد اسلامی است و ظرف یکی دو ماه آینده با ریاست فرهاد رهبر و حمایت عملی این فرد امیدواریم بتوانیم شاهد تحول مثبت در این دانشگاه باشیم. 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°