امروز؛ نشست خبرگان رهبری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:52 - پنجشنبه 26 فروردين 1400
کد خبر : ۵۱۱۵۲۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۴
نشست خبرگان رهبری امروز برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس مجلس خبرگان در نشست دیروز هیئت رئیسه خبرگان ، تحریم های جدید امریکا ضد کشورمان را محکوم کرد.
آیت ا... جنتی گفت: تصویب تحریم های جدید در کنگره امریکا ، نشان داد همانطور که همواره تأکید می شد ، امریکایی ها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد : وضع تحریم‌های جدید آمریکا یک هشدار و دست رد به کسانی است که همچنان تصور می‌کنند عادی سازی روابط با آمریکا و برجام می‌تواند مشکلات کشور را رفع کند.
وی با بیان اینکه همواره گفته ایم که برجام همه چیز نیست گفت: این تحریم ها هشداری به افرادی است که می گفتند می توان با آمریکایی ها کنار آمد، ولی این اتفاق جدید همچون گذشته ثابت کرد که فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اینکه نباید به امریکا اعتماد کرد کاملاً درست بود و آن افراد نباید دست به سینه در برابر آمریکا بایستند.
رئیس مجلس خبرگان با اشاره به تحریم های امریکا ضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سپاه پاسداران نهادی است که امنیت و اقتدار کشور را تأمین می کند و به همین علت همواره امریکایی ها به این نهاد حساسیت داشته اند و با این تحریم ها به دنبال تضعیف آن هستند.
وی با تأکید بر اینکه سپاه یکی از بازوان انقلاب و رهبری معظم انقلاب است افزود: با توجه به اهمیت جایگاه سپاه در میان مردم و نظام، مجلس خبرگان بر خود وظیفه می داند ضمن محکومیت اقدام امریکا در تحریم های جدید، بر ارزش ها و حمایت های همه جانبه از انقلاب اسلامی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به انتفاضه جدید فلسطینیان گفت: این حرکت نشان داد مقاومت تنها راه رسیدن به اهداف مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس است.
آیت الله جنتی با  تقدیر از مقاومت ملت فلسطین در برابر جنایات و اشغالگری های رژیم صهیونیستی افزود: مقاومت جوانان فلسطینی اکنون وارد مرحله جدیدی شده است و این شهادت ها و لطماتی که به فلسطینیان وارد می شود به طور قطع رژیم صهیونیستی را به تسلیم وادار خواهد کرد.
آیت الله خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری هم در حاشیه نشست دیروز گفت: موضوعات اجلاس امروز خبرگان رهبری در این نشست بررسی شد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°