شهادت نوجوان فلسطینی؛ جنایت دیگر رژیم صهیونیستی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:55 - سه‌شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۱۱۸۶۷
تاریخ انتشار : شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
نظامیان صهیونیست با تیراندازی به سوی تظاهرات کنندگان فلسطینی در مجاورت مرزهای نوار غزه با فلسطین اشغالی یک نوجوان 16 ساله را به شهادت رساندند و 10 تن دیگر را زخمی کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد: تظاهرات فلسطینی های ساکن غزه در حمایت از مسجد الاقصی و محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی  در شهر قدس اشغالی و مسجد الاقصی روز جمعه در مناطق مختلف خط تماس مرزی نوار غزه با فلسطین اشغالی برگزار شد .
این منابع افزودند نظامیان صهیونیست با تیراندازی به سوی فلسطینی ها در شرق اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه یک نوجوان را به شهادت رساندند.
نظامیان صهیونیست مستقر در برج های دیده بانی در اطراف یک مرکز نظامی در شرق البریج به طرف تعدادی از جوانان فلسطینی در اطراف خط تماس مرزی تیراندازی کردند که به شهادت عبد الرحمن حسین ابو همیشه و زخمی شدن دو جوان دیگر منجر شد .
به گزارش خبرگزاری رسمی فلسطین از غزه ، وزارت بهداشت تاکید کرد نظامیان اسرائیلی همچنین با تیراندازی به طرف فلسطینی ها نزدیک خط تماس مرزی در شرق شهرک جبالیا درشمال نوار غزه دست کم پنج جوان را زخمی کردند . تعدادی از جوانان فلسطینی هم بر اثر استنشاق گازهای سمی دچار تنگی نفس شدید شدند .
 بنا براعلام وزارت بهداشت فلسطین یک جوان فلسطینی هم در درگیری با نظامیان اسرائیلی نزدیک پایگاه ناحل عوز در شرق شهر غزه زخمی شد و برای مداوا به بیمارستان الشفاء انتقال یافت .
 نظامیان صهیونیست همچنین به طرف جوانان فلسطینی نزدیک خط تماس مرزی در شرق شهر غزه گاز اشک آور و نارنجک های صوتی شلیک کردند .
 تظاهرات فلسطینی در حمایت از مسجد الاقصی نزدیک منطقه الفراحین در شرق شهر خان یونس در جنوب نوار غزه هم برگزار شد و نظامیان صهیونیست برای متفرق کردن فلسطینی ها به طرف آنان گلوله های جنگی ، گاز اشک آور و نارنجک های صوتی شلیک کردند و دو جوان به ضرب گلوله زخمی شدند .
 اطراف گذرگاه بیت حانون ( اریز ) در شمال نوار غزه هم دیروز شاهد تظاهرات فلسطینی ها بر ضد اقدامات ظالمانه اسرائیل بود که به درگیری بین جوانان فلسطینی با نظامیان منجر شد .
 صدها  فلسطینی‌ ساکن نوار نوار غزه دیروز در حمایت از مسجدالأقصی و اعلام مخالفت با تشدید تدابیر امنیتی اسرائیل در این مکان مقدس راهپیمایی کردند.
شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی که به دعوت جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در شمال غزه  برگزار شد، در حمایت از مسجدالأقصی و مدافعان آن شعار دادند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°