بروجردی: این اتفاق آرا نشانه وحدت مسئولان است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:25 - چهارشنبه 25 فروردين 1400
کد خبر : ۵۱۱۸۸۴
تاریخ انتشار : شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
پایان نشست کمیسیون امنیت ملی؛
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاق آرا مجلس و دولت، نشانه وحدت مسئولان برای مقابله با اقدامات ضد ایرانی آمریکاست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر با اشاره به طرح کمیسیون در خصوص رفتارهای نابخردانه آمریکا گفت: طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا علیه ایران به اتفاق آرا در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که پیام روشن آن اتحاد کامل نمایندگان خانه ملت در مقابل تحریم های ضد ایرانی کنگره آمریکا علیه ایران است.
 
به گفته بروجردی به دلیل تخصصی بودن این کمیسیون همه نمایندگان مجلس هم نظر بودند که کلیات این طرح مقابله ای به تصویب برسد.
 
او با اشاره به اینکه این کمیسیون نیازمند تشکیل جلسات بیشتر است افزود: پیشنهادهای زیادی در کمیسیون امنیت ملی مطرح شده که باید در مجلس طرح و بعد به رای گذاشته شود تا در صورت تصویب به طرح مقابله ای اضافه شود.
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای با اشاره به تعداد جلسات لازم برای بررسی طرح های پیشنهادی به این کمیسیون گفت: باید دید این جلسات چقدر به طول می انجامد، ممکن است در یک جلسه چند ساعته کل طرح ها بررسی شود و حتی به دلیل کثرت طرح ها جلسات بیشتری نیاز باشد.
 
او در ادامه افزود: هدف این است که از همه ظرفیت فکر نمایندگان خانه ملت برای شکل گیری این قانون نهایت بهره را برده باشیم.  
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°