احتمال تغيير 50 درصدی كابينه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:40 - چهارشنبه 25 فروردين 1400
کد خبر : ۵۱۲۴۵۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
رئيس دفتر رئيس جمهور دولت يازدهم از احتمال تغيير 50 درصد كابينه خبر داد و گفت: اولويت اقتصادي نيز در اين كابينه با سرعت بيشتري دنبال خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمد نهاونديان در حاشيه آخرين جلسه هيئت دولت يازدهم با اشاره به انتخاب هاي آقاي روحاني براي كابينه دوازدهم افزود: من اطمينان مي دهم انتخاب هاي آقاي روحاني حتما انتخاب هاي مورد حمايت مردمي خواهد بود كه به ايشان رأي دادند.

وي با اشاره به اينكه رئيس جمهور بهترين كسي بود كه پيام انتخابات را دريافت كرد گفت: حتما مصاديقي در انتخاب كابينه خواهند داشت كه در جهت تحقق اين پيام باشد.

نهاونديان افزود: براي رئيس جمهور جز كارآمدي، هماهنگي و همدلي ملاك نبوده است و به همين دليل قشرهاي مختلف اين رويكرد را پسنديدند.

رئيس دفتر رئيس جمهور با تاكيد بر اينكه هم اكنون در كشور به هماهنگي و همدلي بيشتر نياز داريم؛ گفت: در تشخيص مصداق هاي  اين هماهنگي قطعاً تشخيص آقاي رئيس جمهور مورد اعتماد مردم خواهد بود و آقاي روحاني طبعاً به پيماني كه با مردم بسته اند وفادار هستند و با تشخيص همه شرايط، انتخاب اصلح را قطعاً مورد توجه قرار داده اند.

وي افزود: مطمئن هستم پس از معرفي اعضاي كابينه به مجلس شوراي اسلامي، تركيبي كه از وزرا، معاونان رئيس جمهور و مجموعه كابينه دوازدهم تشكيل خواهد شد، يك مجموعه كارآمد و هماهنگ خواهد بود.

نهاونديان با اشاره به سخنان برخي افراد مبني بر فشار بر رئيس جمهور براي انتخاب كابينه دوازدهم تاكيد كرد: كساني كه دكتر روحاني را مي شناسند مي دانند كه فشار بر وي تاثير ندارد و البته ما شاهد برخي گمانه زني ها بوديم كه طبع كار رسانه اي است، اما رئيس جمهور بنا بر وظيفه اي كه مردم بر عهده او گذاشته اند، كار خود را انجام مي دهد و با همه مشورت خواهد كرد.

وي با تاكيد براينكه بيشترين ميزان مشورت در اين فصل ازجانب رئيس جمهور صورت گرفته است گفت: هم با شخصيت هاي سياسي كشور و هم با جناح ها و گروه هاي مختلف و هم با افراد خبره در حوزه هاي فني و تخصصي مشورت شده است و ما در طول دو ماه و نيم گذشته وقت بسيار زيادي براي رايزني ها گذاشته ايم و اين رايزني ها به آقاي رئيس جمهور منتقل شده است و در نهايت آقاي روحاني با احساس مسئوليتي كه در قبال مردم داشته تصميم گرفته اند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴°    ۲۶°