ملیکا به آغوش پدر بازگشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:15 - يکشنبه 22 فروردين 1400
کد خبر : ۵۱۲۵۲۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
ملیکا، کودک یک سال و نیمه مشهدی که 11 روز پیش ناپدید شده بود دیشب در اصفهان پیدا و امروز تحویل خانواده اش شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمد علی محمدی پدر ملیکا، در حالی که از پیدا شدن فرزندش به شدت خوشحال بود و اشک شوق می ریخت، گفت: خدا را شکر که ملیکا را صحیح و سالم پیدا کردیم و انگار امروز دوباره او را از خدا گرفتیم.

محمدی افزود: 11 روز سخت و جانکاه را پشت سر گذاشتیم و خوشحالم که امروز دوباره می‌توانیم ملیکا را در آغوش بگیریم. باور کنید از هیجان دست و پایم می‌لرزد و قادر به صحبت کردن نیستم و هنوز اضطراب لحظاتی که ملیکا را در کنارمان نداشتیم آزارمان می دهد.

این کارگر شهرداری مشهد در تشریح جزئیات حادثه گفت: پس از تماس روز گذشته پلیس برای شناسایی کودک پیدا شده در اصفهان، امروز صبح راهی این شهر شدیم و خوشبختانه مشخص شد کودک پیدا شده ملیکا بوده است.

او افزود: براساس شنیده‌های ما گویا روز گذشته ملیکا حوالی ظهر دیروز توسط فرد رباینده در پارک ناژوان اصفهان رها شده و توسط عده‌ای شهرندان اصفهانی که عکس و مشخصات او را از طریق فضای مجازی پیگیری می کردند، شناسایی شده و تحویل پلیس شده است.

علی محمدی گفت: پلیس پس از شناسایی ملیکا و تطابق آن با مشخصات کودک ربوده شده در مشهد او را به شیرخوارگاه نرجس اصفهان تحویل می دهد و پس از آن با تماس می‌گیرند و می‌خواهند به اصفهان سفر کنیم و کودک را تحویل بگیریم.

او در پایان از پلیس، مسئولان و مردم که ظرف روزهای گذشته پیگیر ماجرای ربوده شدن ملیکا بودند، تشکر و قدردانی کرد.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۶°