روایت الویری از انصراف مرعشی و مهرعلیزاده
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:55 - شنبه 28 فروردين 1400
کد خبر : ۵۱۳۸۳۳
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
عضو شورای جدید شهر تهران گفت مرعشی و مهرعلیزاده با توجه به وجود فرد شایسته، از نامزدی شهرداری تهران انصراف دادند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مرتضی الویری پس از معرفی محمدعلی نجفی به عنوان نامزد نهایی شورای پنجم شهر تهران، با تشریح روند انتخاب گزینه نهایی تصریح کرد: در گام نخست 24 نفر به عنوان گزینه های این سمت معرفی شدند که از میان آنها 7 نفر تائید شدند.
رئیس موقت شورای پنجم افزود: از بین این 7 نفر نیز آقایان بیطرف و شریعتمداری به دولت رفتند و 5 گزینه باقی ماند. آقای افشانی هم دیروز انصراف داد.
الویری ادامه داد: آقای مرعشی که امروز برنامه خود را رائه داد گفت با توجه به اینکه افراد شایسته ای حضور دارند، دیگر تمایلی برای احراز این سمت ندارند و آقای مهرعلیزاده هم اعلام کرد برای هم افزایی و اجماع آمادگی دارند و انصراف می دهند.
این عضو شورای پنجم شهر تهران اضافه کرد: خانم کولایی هم بیان کردند باتوجه به اینکه نظرات ایشان نیز در برنامه های نامزد نهایی وجود دارد، برای همافزایی انصراف می دهند.
الویری گفت: نهایتا امروز با 21 رای آقای نجفی به عنوان نامزد نهایی انتخاب شد.
او افزود: البته این انتخاب هنوز رسمی و قانونی نیست اما در اولین روزی که شورای پنجم کار خود را آغاز میکند رای گیری می شود و میزان آرا مشخص خواهد شد.
الویری درباره زمان آغاز بکار شورای پنجم نیر گفت: طبق گفته معاون وزارت کشور فعالیت شورای شهر اول شهریور ماه آغاز می شود.
این عضو شورای شهر تهران گفت: ممکن است در این مدت نظرات دیگری یا چهره های دیگری مطرح شوند که البته احتمالش بسیار ضعیف است و من فکر می کنم که آقای نجفی در رای گیری رسمی نیز همین میزان آرا را کسب می کند.

برچسب ها: تهران
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۵°