کرباسیان: اگر چیزی با اقتصاد مقاومتی ناهماهنگ باشد، باید کنار بگذاریم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:40 - پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۱۴۸۱۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
گزینه رئیس جمهور برای وزارت اقتصاد و دارایی گفت: اگر چیزی با اقتصاد مقاومتی ناهماهنگی داشته باشد، باید آن را کنار بگذاریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مسعود کرباسیان که امروز دوشنبه 23 مرداد 96 در کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی حضور یافته بود بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: فقط با هماهنگی نهادهای مختلف می توانیم تولید و اقتصاد را اتقا دهیم.

کرباسیان با تاکید بر اینکه باید برای سهام عدالت فکری داشته باشیم، بیان کرد: به مردم سهام عدالت داده ایم ولی اجازه تصمیم گیری به آن ها داده نشده است، بنده برای سهام عدالت برنامه هایی دارم که در آینده آن ها را اعلام می کنم.

وی ادامه داد: با تمام چالش های پیش روی اقتصاد کشور انجام امور از توان یک فرد خارج است و مجلس شورای اسلامی نیز باید همراهی کند.

وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و دارایی با بیان اینکه فرار مالیاتی در حساب های انتقالی زیاد است، تصریح کرد: در کشور ما به طور مثال آلودگی شرکتی برای کرج است اما مالیات آن برای تهران اخذ می شود، قانون تجارت نیازمند یک اصلاح و بازنگری است.

کرباسیان با اشاره به اینکه در اقتصاد نباید زیاد حرف بزنیم زیرا اثرات منفی فراوانی دارد، اضافه کرد: سود بانکی در کشور منطقی نیست و در هیچ جای دنیا سود بانکی بالاتر از تورم نیست که این مسئله با دستور حل نمی شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه در بحث یارانه حرف های زیادی زده شده است که در حال حاضر اثرات منفی را می‌بینیم، خاطرنشان کرد: در خصوص موسسات مالی و اعتباری متخلف نظرهای مختلفی وجود دارد اما نباید بار این مسئله بر دوش مردم باشد.


برچسب ها: اقتصاد
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۰°