جهانگیری: اشتغال آفرینی؛ اولویت نخست دولت دوازدهم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:57 - پنجشنبه 26 فروردين 1400
کد خبر : ۵۱۶۲۶۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱
معاون اول رئیس جمهور گفت: در نخستین جلسه هیئت دولت رئیس جمهور بر ایجاد اشتغال و مقابله با بیکاری تاکید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون اول رئیس جمهور ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خاطر رای قاطع به وزرای پیشنهادی و با تاکید بر اینکه اشتغال آفرینی اولویت نخست دولت دوازدهم خواهد بود، گفت: در نخستین جلسه هیئت دولت دوازدهم رئیس جمهور بر ایجاد اشتغال و مقابله با چالش بیکاری تاکید کرد.
 
اسحاق جهانگیری پس از جلسه هیئت دولت به خبرنگاران افزود: رئیس جمهور در این جلسه اولویت ها و برنامه های دولت جدید را که در مجلس نیز بر آنها تاکید کرده بود مجددا مورد بررسی قرار داد و از وزرا خواست در چارچوب آن، سیاست ها و برنامه های خود را عملیاتی کنند.
 
وی افزود: تامین منابع داخلی و خارجی و به صحنه آوردن امکانات داخلی در ایجاد اشتغال امری حیاتی است.معاون اول رئیس جمهور گفت: در جلسه امروز منابع درآمدی و هزینه ای بودجه 96 با حضور اعضای کابینه مجددا مورد بررسی قرار گرفت و منشور دولت تدبیر و امید نیز در 14 بند قرائت شد.
 
جهانگیری افزود: مهم ترین موضوعی که در این منشور بر آن تاکید شده است حل مشکلات مردم و ترجیح منافع ملی بر مصالح شخصی و جناحی است.
 
وی با اشاره به تدابیر اتخاذشده در قبال تکانه های خارجی بر اقتصاد ایران بر اهمیت اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: کاهش شدید بهای نفت در سال گذشته اثری در شاخص های اقتصادی و زندگی مردم نداشت که این موضوع ناشی از رویکرد دولت به اقتصاد مقاومتی بوده است.
 
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از نظر اشتغال و حل مشکلات معیشتی مردم به توفیق برسیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°