واگذاری واحد های فاقد متقاضی مسکن مهر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۵۱۶۳۷۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با بیان اینکه در سال پایانی مسکن مهر هستیم، گفت: واحد های فاقد متقاضی با شرایط ویژه در قالب مسکن اجتماعی واگذار خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ، محسن نریمان در نشست خبری گفت : شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید 19 شهر جدید را مدیریت می کند که در هفته دولت 20 هزار واحد را تحویل مردم می دهیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد : در اغلب شهرهای جدید پروژه مسکن مهر بسته خواهد شد بطوریکه درشهر جدید  اندیشه به جز تعاونی ها ختم پروژه مسکن مهر را اعلام کردیم.
وی تاکید کرد: در زمانی که پردیس را از دولت گذشته تحویل گرفتیم 35 درصد پیشرفت داشت که امروز به 84 درصد رساندیم.
نریمان ادامه داد: در پردیس 40 هزار واحد به نازک کاری رسیده و در شهر پرند نیز این پیشرفت به 91 درصد رسیده است ،  در پرند تعدادی مربوط به تعاونی ها و تعدادی هم فاقد متقاضی است.
وی ادامه داد: در پرند 7 هزار واحد مسکن مهر فاقد متقاضی داریم  و 17 هزار واحد اورده هایی زیر 15 میلیون تومان دارند.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود : تعهدات دولت قبلی را در مسکن مهر به جان خریدیم و الان هم وعده می دهیم که مسکن مهر را با کیفیت بالا با تردد ایمن و امنیت مردم تحویل خواهیم داد.
نریمان ادامه داد: برای راحتی تردد مردم با تخصیص اعتبار،مترو هشتگرد  تا 6 ماه اینده به به بهره برداری می رسد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت 50 هزار واحد مسکن مهر در هشتگرد بسیار زیاد بود و بسیاری از واحدها متقاضی ندارند.
نریمان با بیان اینکه ما در افتتاح ها به دنبال محله محوری هستیم ، گفت: تلاش می کنیم واحدها را بصورت محله ای و با تمام امکانات زیر بنایی و روبنایی تحویل دهیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه شهر پرند تبدیل به یک کلان شهر دیگر شده است ، تاکید کرد: ساخت 2 کلان شهر پرند و پردیس در کنار شهر مادر تهران ، ارایه خدمات زیربنایی و روبنایی را مشکل کرده است .
وی ادامه داد : تلاش می کنیم هر چه سریعتر این دو کلان شهر به مترو متصل شوند.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت : از تجارب سایر کشورها در ایجاد نسل های  شهرهای جدید استفاده خواهیم کرد .
وی تاکید کرد: تلاش می کنیم شهر جدید تیس پاسخگوی توسعه  و حاشیه نشینی بندر چابهار باشد و باید این شهر را با رویکرد مسکونی و گردشگری بسازیم.

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °