آیت الله جنتی: دولت، هم و غمش را صرف رفع مسائل مردم کند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:40 - چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۱۷۱۶۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: دولت، هم و غمش را صرف رفع مسائل و مشکلات اقتصادی مردم کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 ، آیت الله احمد جنتی در دوازدهمین نشست هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت همه فکر و هم و غمش را صرف مسائل سیاسی نکند، مسائل سیاسی مسائل مردم نیست، درد مردم مسائل و مشکلات اقتصادی است.
آیت الله جنتی: دولت، هم و غمش را صرف رفع مسائل مردم کند 

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر توجه به تولید و اشتغال افزود: 60 - 70 درصد همت دولت باید صرف تولید، اشتغال و اقتصاد مقاومتی شود این خواسته مردم است اگر به این توجه شود علاقه مردم به دولت افزایش می یابد و حتی همکاری هم می کنند و اگر توجهشان به این موضوع ضعیف باشد به زیان دولت و کشور می شود.
 
آیت الله جنتی بار دیگر تاکید کرد: البته باید در این باره در عمل اقدام کنند وگرنه حرف زیاد زده می شود ، این را باید در 6 ماه نخست کار دولت انجام دهند تا امیدها برآورده شود.

رئیس مجلس خبرگان در بخش دیگری از سخنانش با اظهار خرسندی از حفظ روحیه انقلابی در نسل های سوم و چهارم انقلاب گفت: جوانان با روحیه انقلابی در صحنه ها حاضر می شوند و همه جا حضورشان را نشان می دهند به ویژه در جبهه های سوریه که روح شهادت طلبی و فداکاری در آنان زنده است .
وی حضور جوانان را در این عرصه بسیار موفقیت آمیز دانست و افزود: این حضور، آثار بسیار خوبی داشته است و روز به روز، قدرت دولت های سوریه و عراق افزوده می شود و تکفیری های به ویژه گروه تروریستی داعش سرکوب می شوند و به زودی این دو کشور اسلامی از لوث وجود تروریست ها پاک خواهد شد.
آیت الله جنتی با تکریم شخصیت شهید والامقام محسن حججی گفت: شهادت حججی شور و شوق تازه ای در مردم ایجاد کرد و مسئله جهاد فی سبیل الله و شهادت مطرح شد و اثر گذاشت به نحوی که سراسر کشور تحت تاثیر این شهید قرار گرفت.
رئیس مجلس خبرگان افزود: آثار شهادت این شهید هنوز ادامه دارد و مردم همچنان در پی رمز شهادتش هستند و مسائل را پیگیری می کنند . این شهادت نصیب هر کسی نمی شود و اخلاص در جهاد فی سبیل الله لازم است .
وی ابراز امیدواری کرد : روحیه انتقام جویی رزمندگان را که از آثار شهادت شهید حججی است به چشم ببینیم و همانطور که نیروهای ما تصمیم گرفته اند که انتقام خون آن شهید را بگیرند منتظریم که آثارش ظاهر شود .

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۰°