معارفه فرمانده جدید کل ارتش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:38 - دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۱۷۵۵۳
تاریخ انتشار : شنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی " فرمانده جدید کل ارتش معارفه شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در مراسم تکریم و معارفه که در ستاد کل ارتش برگزار شد از خدمات امیر سرلشکر صالحی فرمانده پیشین کل ارتش هم تجلیل شد.
در این مراسم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از فرماندهان عالی رتبه و ارشد نیروهای مسلح حضور داشتند. " امیر سرلشکر موسوی" چهارمین فرمانده کل ارتش پس از پیروزی انقلاب است.

در مراسم دیگری که ستاد کل نیروهای مسلح میزبان آن بود امیر سرلشکر صالحی به عنوان جانشین جدید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح معارفه شد. امیر سرلشکر موسوی جانشین پیشین هم تکریم شد
 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این مراسم با تجلیل از خدمات امیر سرلشکر صالحی در ارتش ، بر روحیه همکاری و برادری در میان نیروهای مسلح تاکید کرد . سردار سرلشکر باقری گفت : همه ما باید در مسیر اجرای فرامین رهبری حرکت کنیم و بدانیم که موفقیت ها در گرو همکاری های بیشتر است . رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امنیت امروز کشور را در این منطقه ناامن مثال زدنی توصیف و تاکید کرد : تداوم امنیت و آرامش فقط با ارتقا توان نیروهای مسلح و تقویت بازدارندگی ممکن است .
 
امیر سرلشکر موسوی سی ام مرداد با حکم فرمانده معظم کل قوا به عنوان فرمانده کل ارتش منصوب شد . پیش از امیر سرلشکر موسوی ، امیر سرلشکر صالحی فرماندهی کل ارتش را برعهده داشت که با حکم رهبر معظم انقلاب به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح منصوب شد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۱°