آزادسازی مناطق راهبردی نوید دهنده آینده ای روشن و با ثبات
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:35 - شنبه 28 فروردين 1400
کد خبر : ۵۲۰۲۱۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
شمخانی در پیام به همتای سوریه ای:
دبیر شورای عالی امنیت ملی: پیروزی های پیاپی بر تروریسم تکفیری در سوریه و عراق و آزادسازی مناطق مهم و راهبردی نوید دهنده دستیابی به آینده ای روشن، امن و با ثبات در منطقه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی به سرلشکر علی مملوک، همتای سوری خود، آزادسازی شهر دیرالزور مرکز استان دیرالزور سوریه را به مردم، دولت ارتش و نیروهای امنیتی مقابله کننده با تروریسم تبریک گفت.در پیام امیر دریابان علی شمخانی به سرلشگر علی مملوک با اشاره به نقش مهم و برجسته بشاراسد رئیس جمهور و فرمانده کل قوای سوریه، نیروهای محور مقاومت و حمایت های مردمی آمده است؛ پیروزی های پیاپی بر تروریسم تکفیری در سوریه و عراق و آزادسازی مناطق مهم و راهبردی نوید دهنده دستیابی به آینده ای روشن، امن و با ثبات در منطقه است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی افزود: آزادسازی حلب، دیرالزور، موصل و تلعفر پایان داعش را رقم خواهد زد و این نوید را می دهد که به برکت خون های شهدا و مجاهدان وبا  آزادسازی قریب الوقوع تمام شهرها و روستاهای باقی مانده  تا شکست کامل حامیان داعش راه بلندی باقی نمانده است.
وی افزود؛ همکاری فعال، واقعی و نزدیک میان کشورهای ایران، سوریه، عراق، روسیه و در کنار آن حزب الله لبنان موجب دستاوردهای گسترده ای در عرصه مقابله با داعش و تروریسم شده و توطئه ها ی خارجی علیه کشورهای منطقه که با هدف بی ثبات و ناامن سازی این کشورها دنبال می شود ناکام مانده است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه پیام خطاب به سرلشکر علی مملوک رییس نهاد امنیت ملی سوریه ضمن آرزوی توفیق و پیروزی های بیشتر تاکید کرد؛ جمهوری اسلامی ایران به مسیر سازنده خود به منظور کمک رسانی به مردم آسیب دیده از تروریسم، مشاوره میدانی و  کمک به بازسازی مناطق بازپس گرفته شده ادامه خواهد داد.
برچسب ها: دیرالزور
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۵°