حمله داعش به خبرنگاران پرس تی وی و العالم در دیرالزور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:07 - دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۲۰۶۱۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
گروه خبری العالم و پرس تی وی هدف حمله خمپاره ای تروریست ها قرار گرفتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
تیم خبری شبکه پرس تی وی در منطقه دیرالزور امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه مورد حمله داعش قرار گرفت.
 
مدیر شبکه العالم در ارتباط زنده تصویری با شبکه خبر سیما، درباره این حمله و حضور مهم رسانه در منطقه گفت: حضور رسانه در این عملیات بسیار مهم است عملیاتی که نه تنها برای سوریه بلکه برای کل منطقه راهبردی خواهد بود.

وی افزود: این اولین بار نیست که خود من مورد حمله قرار گرفتم اما همچنان باز تاکید دارم که در منطقه حضور داشته باشم. 

 وی افزود: ماشین های خبرنگاران و پخش زنده با تیم اس ان جی کاملا مشخص است که اینها گروه خبری هستند اما گروه تروریستی داعش تاکید دارد که خبرنگاران را نیز مورد حمله قرار دهد چراکه از پخش اخبار منطقه می ترسند.
 
وی تاکید کرد که عی رغم چنین حوادثی ما به  هیچ وجه میدان را ترک نخواهیم کرد و برای انعکاس حقایق میدانی در منطقه خواهیم ماند.

 
 
در حالی که شکست محاصره سه ساله داعش بر دیرالزور از روز گذشته تاکنون این منطقه را محل توجه رسانه های خبری جهان کرده است تیم خبری شبکه پرس تی وی در این منطقه امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه مورد حمله داعش قرار گرفت.
 
در این حمله که چند ساعت پیش اتفاق افتاد تجهیزات اس ان جی شبکه پرس تی وی خسارت جدی دید اما صدمه ای متوجه هیچ یک از اعضای گروه خبری پرس تی وی نشد.
 
این گروه به همراه خبرنگاران شبکه العالم مشغول پوشش آخرین اخبار و تحولات نبرد نیروهای سوری با داعش و تلاش مذبوحانه تروریست های تکفیری شکست خورده در شهر کباجو در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی دیرالزور در مرز سوریه و عراق بودند.
 
سه سرباز سوری در جریان این حمله در نزدیکی محل استقرار خبرنگاران شبکه های پرس تی وی و العالم مجروح شدند.
 

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۱°