یکطرفه شدن محور کرج-چالوس از ساعت 18 امروز
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:30 - جمعه 03 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۲۱۰۵۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور کرج - چالوس امروز از ساعت 18 و فردا از ساعت 17 به سمت کرج یک طرفه می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاع رسانی و کنترل ترافیک پلیس راهور درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه های کشور افزود: در حال حاضر در مسیر جنوب به شمال محور هراز (محدوده های گزنگ تا آب اسک و چلاو) و مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس (ابتدای محور تا کیلومتر 6 دهانه شمالی تونل کندوان، پل زنگوله و هزارچم) و مسیر جنوب به شمال محور منجیل به رودبار ترافیک نیمه سنگین است.

او گفت: از صبح فردا نیز با توجه به افزایش حجم بازگشت مسافران و کاهش بخشی از بار ترافیکی، جاده‌های چالوس و هراز به سمت جنوب یک طرفه می شوند.
 
محور چالوس به کرج از ساعت 18 امروز یکطرفه می شود
 
سرهنگ نادر رحمانی درباره محدودیت های ترافیکی امروز جمعه تا روز یکشنبه گفت: تردد انواع وسايل نقليه در محوركندوان ازساعت 15 تا 24 روز جمعه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

او افزود: محور کرج-چالوس ازساعت 18 تا 24 امروز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج يكطرفه خواهد بود.

سرهنگ رحمانی با بیان اینکه تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 روز شنبه تا یک بامداد روز يکشنبه ازکرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، گفت: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 روز شنبه تا یک بامداد روز يکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج يكطرفه خواهد بود.

سرهنگ رحمانی گفت: در محور هراز تردد انواع وسايل نقليه ازساعت 15 روز شنبه تا یک بامداد روز يکشنبه و از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت17 روزشنبه تا یک بامداد روز يکشنبه تردد انواع وسايل نقليه از آب اسک به سمت رودهن هم يكطرفه خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۱°