ارتش سوریه از محور سخنه هم وارد دیرالزور شد/ دیرالزور در آرامش کامل است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:15 - دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۲۱۴۶۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۸
یگان های ارتش سوریه و نیروهای مقاومت که از محور سخنه به سمت دیرالزور حرکت کرده بودند پس از آزادسازی مناطق کباجب و الشولا به منطقه پانوراما رسیدند و از این منطقه وارد شهر شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
صبح امروز با پیشروی گسترده ارتش سوریه توانست وارد دیرالزور شود. ارتش به میدان پانوراما رسیده است. نیروهای سوری همچنین موفق شدند کنترل جاده بین‌ المللی تدمر به دیرالزور را به دست گیرند و امنیت را به جاده های اصلی استان برگردانند.
 
موجی از خوشحالی در بین مردمان شهر دیرالزور دیده می شود.
 
بیرانوند خبرنگار اعزامی شبکه خبر به دیرالزور در ارتباط تصویری با بخش خبری 19 گفت: امریکایی ها می خواستند مسیر فرودگاه دیرالزور را ناامن کنند که این امر محقق نشد.
 
وی افزود: شکست حصر دیرالزور شکست سنگینی برای امریکاست. مسیر رقه به دیرالزور نیز بازگشایی شد. شهر دیرالزور در آرامش کامل است چون دیگر ترسی از تروریست های داعش نیست و مردم صبح امروز به استقبال ارتش آمده بودند. این شهر بعد از سه سال از دست تروریست ها خارج شد.
 

 
 
گزارش ها حاکیست حملات هوایی ارتش همزمان با عملیات زمینی عرصه را بر تروریست های داعش تنگ تر کرده و تروریست ها در حال فرار از منطقه هستند. همزمان با عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی مناطق حومه دیرالزور ، در ریف دمشق هم نیروهای سوری به پیشروی در جنوب شرقی استان ادامه دادند و چهار نقطه مرزی با اردن را به کنترل خود درآوردند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°