ابلاغ طرح استقبال از مهر به استانداران سراسر کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:00 - چهارشنبه 25 فروردين 1400
کد خبر : ۵۲۲۰۱۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
وزير كشور طرح استقبال از مهر را براي اجرا در سطح شهرداري ها، دهياري ها و ديگر دستگاه هاي ذيربط در سراسر كشور به استانداران ابلاغ كرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در آستانه مهرماه و بازگشائي مدارس كشور و به منظور افزايش سطح رضايتمندي مردم، وزير كشور طرح استقبال از مهر را با رويكرد خدمت رساني مطلوب و مناسب توسط مديران شهري و روستايي، به استانداران سراسر كشور، ابلاغ كرد.
 
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، در دستور وزير كشور خطاب به استانداران آمده است: آغاز فصل پاييز در ميهن عزيزمان ايران اسلامي با فصل شكوفايي علم و دانش قرين گرديده است. تحرك و پويايي رهروان علم و دانش براي بازگشايي سال تحصيلي جديد، چهره شهرها و روستاهاي كشور را در شور و نشاطي آميخته با تغييرِ فصل همراه مي كند.
 
در اين راستا شهروندان ميهن اسلامي و آينده سازان كشور عزيزمان، شايسته خدمت رساني مطلوب و مناسب توسط مديران شهري و روستايي هستند. نظر به اهميت اين موضوع و به منظور افزايش سطح رضايتمندي مردم، به پيوست طرح استقبال از مهر جهت اجرا ابلاغ مي شود.
 
در فراز پاياني ابلاغ  وزير كشور، از استانداران خواسته شده است؛ ضمن ابلاغ طرح مذكور به شهرداري ها، دهياري ها و ديگر دستگاه هاي ذيربط نسبت به تشكيل ستادهاي استقبال از مهر برابر با طرح ابلاغي، اقدام و ضمن نظارت بر حسن اجراي آن، گزارش اقدامات انجام شده را پس از اجرا به سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور منعكس كنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°