پذیرش دانشجو فقط با ثبت نام در سایت سازمان سنجش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:24 - شنبه 28 فروردين 1400
کد خبر : ۵۲۳۶۶۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی به پذیرش دانشجوی برای دانشگاه جامع علمی کاربردی فقط از طریق ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، جواد حاتمی افزود: برخی از مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی به طور غیرمستقیم اقدام به تبلیغات برای جذب دانشجو کرده اند و این مسئله خلاف قانون و تخلف است.
 
وی گفت: بر اساس آئین نامه پذیرش و ثبت نام دانشجویان، داوطلبان متقاضی باید فقط از طریق ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.
 
حاتمی افزود: مراکز متخلفی که از طریق تبلیغات و مراجعه مستقیم متقاضی به مرکز آموزشی، ثبت نام می شوند، تحت پیگیری شورای نظارت قرار می گیرند و به آن ها تذکر و در صورت تکرار محدودیت‌هایی در جذب دانشجو برای آن ها در نظر گرفته خواهد شد.
 
وی درباره اعلام نتایج دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: اسامی پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی آماده شده است و نتایج آن هفته آینده اعلام می شود.
 
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: نتایج کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز به دلیل تمدید چهار روزه با کمی تاخیر اعلام و همزمان با شروع سال تحصیلی جدید آماده پذیرش دانشجو خواهیم بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۵°