روحانی: استراتژی ما تعامل گسترده با جهان است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:24 - پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۲۳۹۵۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
رئیس جمهور وارد نیویورک شد
رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه جان اف کندی گفت: استراتژي ما تعامل گسترده با جهان است و اين تعامل گسترده در کنار مجامع بین المللی براحتی اجرایی و عملیاتی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئيس جمهور که برای شرکت در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده است،در بدو ورود به نيويورك گفت: هدف از سفربه نيويورك شركت در اجلاس مجمع عمومي سازمان ملل و و رساندن صداي ملت ايران به گوش جهانيان و همچنين رساندن شرايط دشوار منطقه ما به به سران كشورهاي جهان است.
 
رئيس جمهور افزود: مسائلي كه امروز در آسيا شاهد آن هستيم و مسئله مظلومان ميانمار و شرايط دشوار ي كه دارند بحث و بررسي مي كنيم.
 
اقاي روحاني گفت: در جلساتي كه اينجا با نخبه گان و سران و مبلغين اسلامي، مديران مطبوعات  و ايرانيان عزيز داريم سعي مي كنيم از اين فرصت بهره برداري كنيم.

رئيس جمهوربا اشاره به ملاقات هايي كه با سران كشورهاي اروپايي، آسيايي، آفريقايي و امريكاي لاتين خواهد داشت گفت: انشا الله در همه اين ديدارها به نفع ملت ايران و همكاري بيشتر با كشورهاي جهان حركت خواهيم كرد همانطور كه مقام معظم رهبري فرمودند: استراتژي ما تعامل گسترده با جهان است و اين تعامل گسترده در كنار مجامع بين المللي براحتي اجرايي و عملياتي مي شود. 
 
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۸°