جمع بندی رئیس جمهور برای معرفی وزیر علوم

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:15 - پنجشنبه 28 شهريور 1398
ده کشور به عنوان اعضای جدید شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی برای سال ۲۰۱۹-۲۰۲۱ انتخاب شدند
کد خبر : ۵۳۰۶۱۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
سرپرست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه رئیس جمهور در حال تعامل نهایی برای معرفی وزیر علوم است گفت: امیدوارم آقای روحانی به زودی به جمع بندی نهایی برسد و گزینه پیشنهادی خود را به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سیدضیا هاشمی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: آقای روحانی  رئیس جمهور در طول یک ماه و نیم گذشته که بنده سرپرست این وزارتخانه هستم در مورد مدیریت وزارت علوم بحث و بررسی هایی کردند و بنده اطلاعات گزینه های مختلفی که می توانند در این جایگاه قرار بگیرند در اختیارشان قرار داده ام و اطلاعاتی هم از خود بنده گرفتند و امیدوارم آنچه که تصمیم نهایی رئیس جمهور است به خیر و صلاح آموزش عالی باشد.
 
وی افزود: این موضوعی است که جناب رئیس جمهور در مورد آن باید تصمیم بگیرد و رئیس جمهور در حال تعاملات نهایی است و امیدوارم آقای روحانی به زودی به جمع بندی نهایی برسد و گزینه پیشنهادی خود را به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.
 
هاشمی در پاسخ به اینکه آیا با شما نیز در این باره صحبتی شده است یا خیر گفت: طبیعی است کسی که سرپرست یک وزارتخانه است به این خاطر که هم مقامات ارشد دولت، گزارش ها را دریافت کنند و هم اینکه بتوانند بر اساس داده ها و تحلیل هایی که وجود دارد به جمع بندی برسند، در معرض گفتگو قرار می گیرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۵°