خرازی: نمی توانیم به آمریکایی ها اعتماد کنیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:56 - شنبه 18 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۳۳۸۸۵
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: مشکلات اساسی آمریکایی ها با موجودیت جمهوری اسلامی است و نمی توانیم به آمریکایی ها اعتماد کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سیدکمال خرازی در حاشیه اختتامیه چهارمین دوره مسابقات علوم اعصاب شناختی درباره مطرح شدن توافق ثانویه افزود: آمریکایی ها می دانند که جمهوری اسلامی روزبروز درحال توسعه نفوذش است و در جهت استحکام نظام و قدرت دفاعی کشور، پیشرفت های قابل توجهی کرده است؛ بنابراین با این موجودیت مشکل دارد.
 
وی گفت: طبیعتاً در میدان حضور واقعی ایران در منطقه نتوانستند جلوی نفوذ ایران را بگیرند و می خواهند به شیوه های دیگری متوسل شوند که از آن طریق پیشرفت جمهوری اسلامی را کنترل کنند.
 
خرازی افزود: وقتی که شما یک بار تجربه کردید که چگونه زیر تعهداتشان می زنند، عقل ایجاب می کند که انسان دیگر در این میدان وارد نشود و بحث هایی که آنها می کنند، قابل توجه نیست و جمهوری اسلامی در برابر چنین فشارهایی تسلیم نخواهد شد و راه خودش را ادامه خواهد داد.
 
وی گفت: اگر اینها (آمریکایی ها) برجام را به درستی اجرا می کردند و به تعهداتشان پایبند بودند، شرایط دیگری پیش می آمد و طبیعتاً ما نمی توانیم به آنها اعتماد کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۵°