دو مدال برنز کاتاروهای ایران در رقابت های جهانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:13 - سه‌شنبه 19 اسفند 1399
کد خبر : ۵۳۵۴۴۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
تیم کاراته رده های سنی ایران در نخستین روز رقابت های جهانی اسپانیا به 2 مدال برنز دست یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نخستین روز از دهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان امروز با برگزاری مسابقات کاتای انفرادی پیگیری شد که با 2 مدال برنز احمدرضا محمودی در رده نوجوانان و حدیثه جمال در رده جوانان همراه شد.
 
در کاتای انفرادی نوجوانان احمدرضا محمودی در دیدار نخست سه بر 2 "اوروس سوبوتا” از صربستان را برد، در ادامه پنج بر صفر "ژوروسلاو پیستا” نماینده اسلواکی را شکست داد.
در سومین مبارزه چهار بر یک مقابل "انیس اوزدمیر” از ترکیه مغلوب شد و به جدول شانس مجدد رفت. او در این گروه ابتدا پنج بر صفر "عبداله الهالو” از عربستان را با شکست بدرقه کرد و در دومین دیدار توانست "کریم والد قالی” از مصر را سه بر 2 مغلوب کند و مدال برنز این دوره از رقابت ها را بر گردن آویزد.
 
زینب السادات حسینی دیگر نماینده کشورمان در این رده سنی ابتدا سه بر 2 نماینده اسپانیا را شکست داد و در دومین مبارزه چهار بر یک مقابل "یونمی نووو” از بلژیک مغلوب شد و با باخت حریف بلژیکی در مرحله بعد، حسینی هم از دور رقابت ها کنار رفت.
 
در کاتای انفرادی جوانان، امیریزدان تدین در اولین مبارزه چهار بر یک حریفی از پرو را از پیش رو برداشت، سپس موفق شد سه بر 2 کاتاروی برزیلی را شکست دهد.
تدین در سومین مبارزه مقابل "اویی سان هونگ” از مالزی با نتیجه چهار بر یک مغلوب شد و با توجه به شکست این کاتارو در مرحله بعد، تدین هم از دور رقابت ها کنار رفت.
 
حدیثه جمال در بخش دختران که در نیمه نهایی مغلوب نماینده اتریش شده بود، در جدول شانس مجدد موفق شد "سیارینا کارتویچ” از بلاروس را پنج بر صفر شکست دهد و صاحب مدال برنز شود.
او ابتدا پنج بر صفر بر "هالی بوسکات” کاتاروی استرالیایی پیروز شد سپس سه بر 2 "والریا فرناندز” از پرو را برد.
در ادامه چهار بر یک "سمیلا هاگمن” از سوئد را شکست داد.
او در چهارمین مبارزه چهار بر یک "آیا ناصیری” از مراکش را شکست داد و گام به نیمه نهایی گذاشت.
جمال در نیمه نهایی سه بر 2 مغلوب "پاتریشیا باهلدووا” از اتریش شد و به جدول شانس مجدد رفت.
 
در کاتای انفرادی امید، فاطمه صادقی پنج بر صفر "وینگ چان کا” از هنگ کنگ را برد. در دومین مبارزه چهار بر یک مقابل "ماریانا بلو” از پرتغال به برتری رسید. صادقی در سومین مبارزه اش برابر "والریا هرناندز” کاتارویی از کشور ونزوئلا قرار گرفت و چهار بر یک این حریف را شکست داد.
در ادامه سه بر 2 مقابل "لیدیا رودریگرز” نماینده کشور میزبان شکست خورد و به گروه شانس مجدد رفت. او در این گروه مقابل "کریستین وینگر” از اتریش پنج بر صفر مغلوب شد و دستش از رسیدن به مدال خالی ماند.
در همین رده سنی جاوید بهمن جاه در اولین دیدار سه بر 2 مغلوب "لوئیک ترانیک” از فرانسه شد و با شکست کاتاروی فرانسوی، بهمن جاه شانس مبارزه در گروه بازنده ها را از دست داد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۷°