"زنان نینجا" و "مردان پارکورکار" در یگان‌ ویژه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 07 مهر 1400
کد خبر : ۵۳۷۴۶
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۷
سردار کرمی از تحول آموزشی نیروهای یگان ویژه خبر دا
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از تجهیز ۴ یگان ویژه پایتخت به تیم‌های «پارکور» و «اسکیت» خبر داد و گفت: در برنامه ریزی انجام شده قرار است تا آموزش «نینجا» و این ورزش مهیج را برای ماموران زن یگان ویژه قرار دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از مشرق، سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، با اشاره به توانمندی‌های یگان‌های ویژه و آموزش‌های متناسب ماموران این یگان با منطقه عملیاتی آن اظهار داشت: ماموران یگان ویژه با توجه به منطقه‌ای که در آن مستقر هستند آموزش‌های ویژه را می‌بینند و به عنوان مثال، 4 یگان ویژه مستقر در تهران بزرگ با توجه به محدوده شهری عملیاتی‌شان انواع آموزش‌های خاص را می‌بینند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه در هریک از 4 یگان ویژه تهران بزرگ، تیم‌های آموزش دیده «پارکور» برای مناطق عملیاتی خاص در نظر گرفته شده است، گفت: در هریک از 4 یگان‌ ویژه پایتخت،‌ تیم‌های 22 نفره‌ای از ماموران یگان ویژه که آموزش‌های ورزش شهری «پارکور» را فرا گرفته‌اند وجود دارند تا با توجه به منطقه عملیاتی و شهری پایتخت، بتوانند از این آموزش‌ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر این با توجه به وضعیت ترافیکی پایتخت و وجود ترافیک سنگین در پاره‌ای از اوقات، هر یک از 4 یگان ویژه تهران بزرگ تیم‌هایی از ماموران آموزش دیده در رشته ورزشی «اسکیت» را در اختیار دارند تا در شرایطی که ترافیک سنگین پایتخت در محدوده عملیاتی این یگان‌ها به وجود می‌آید بتوانند با استفاده از این تیم‌ها سریعاً خود را به محل ماموریتی خود برسانند.

کرمی در ادامه با اشاره به درنظر گرفتن آموزش «نینجا» برای زنان یگان ویژه گفت: ما در این یگان برنامه آموزش «نینجا» را برای ماموران زن یگان ویژه آغاز کرده‌ایم و در برنامه ریزی انجام شده قرار است تا آموزش این ورزش مهیج را برای ماموران زن یگان ویژه قرار دهیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵.۵۹°    ۲۷.۹۹°