گشت های محله محور جایگزین گشت های ایست و بازرسی بسیج می شوند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:03 - يکشنبه 30 شهريور 1399
کد خبر : ۵۴۳۵۲۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در هماهنگی با دستگاه قضایی و نیروی انتظامی، گشت های ایست و بازرسی بسیج جمع آوری می شود و گشت های محله محور جایگزین آن می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار سرتیپ غلامحسین  غیب پرور در حاشیه دوره توانمندسازی فرماندهان دسته گردان های بیت المقدس افزود: ما برای کمک به امنیت مردم این ایست و بازرسی ها را در چند سال گذشته راه اندازی کردیم و اکنون می خواهیم تغییر وضع بدهیم.
وی گفت: این اقدام مستلزم هماهنگی با دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است و مقدمات کار آغاز شده است و ابلاغیه هایی به برخی استان ها داده ایم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: اگر بسیجیان در امنیت محلات و شهرک ها ورود کنند رضایتمندی مردم بیشتر جلب می شود.
سردار غیب پرور گفت: قطعاً افراد خاص و آموزش دیده در گشت های محله محور فعالیت خواهند کرد و باید ضابط دستگاه قضایی و هماهنگ با نیروی انتظامی باشد.
وی افزود: مهمترین هدف ما این است که بسیج خدمت گزار مردم باشد و اولویت های چهار گانه ما در عرصه های فرهنگی، علمی، دفاعی و خدمات رسانی همه در این راستاست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: زمانی بسیج در بحث ریزگردها ورود کرد و یک زمان هم در موضوع اعتیاد و طلاق در 325 نقطه کشور فعالیت هایی داشت و اخیرا هم برای زلزله کرمانشاه خدمات رسانی کرد که این خدمت رسانی در قالب 31 سپاه استانی ادامه دارد.
سردار غیب پرور افزود: راه حیات بسیج خدمت رسانی به مردم است و عمده فعالیت هایمان را ذیل خدمت رسانی به مردم تعریف کرده ایم و تاکنون نتیجه مثبتی هم داشته است.
وی در خصوص برنامه سال آینده بسیج در مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: ما امسال طرح مقابله با اعتیاد و طلاق را در 325 نقطه کشور اجرا کردیم که آثار مثبتی داشت و این طرح در سال آینده در هزار محله کشور اجرا خواهد شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: در اجرای این طرح با دستگاه های دولتی هماهنگ خواهیم بود و حتما از مردم خیر و دیگر داوطلبان سراسر کشور استفاده می کنیم تا اجرای طرح منوط به منابع و سیستم های مدیریتی نباشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۲°