سردار اشتری: وضعیت امنیت پایتخت مطلوب است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:14 - دوشنبه 11 فروردين 1399
کد خبر : ۵۴۵۶۱۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
فرمانده نیروی انتظامی وضعیت امنیتی تهران را مطلوب و مناسب ارزیابی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در همایشی با حضور فرمانده نیروی انتظامی از فرماندهان ، روسا و مدیران یگان‌های انتظامی نمونه تهران بزرگ تجلیل شد .
سردار حسین اشتری در این مراسم ، وضعیت امنیت پایتخت را بسیار مطلوب توصیف و تاکید کرد : پلیس با ناهنجاری های اجتماعی و آنچه سبب سلب آرامش مردم بشود ، مماشات نخواهد کرد .
سردار اشتری پس از جلسه معاونان ، فرماندهان و روسای پلیس تهران بزرگ در جمع خبرنگاران هم گفت: این جلسه با هدف توجه و اهتمام بیشتر و امنیت شهر تهران  و همچنین پیگیری برخورد با جرائم رخ داده برگزار شد گفت: آمارها و گزارش ها حاکی از اقدامات خوب پلیس در این خصوص است.
وی با اشاره به موفقیت های به دست آمده در شناسایی و برخورد با مجرمان و جرائم خشن افزود: در بحث راهنمایی و رانندگی آمارها از کاهش 11 درصدی تصادفات شهری حکایت دارد.
اشتری توجه به رضایت مردم ، افزایش سطح امنیتی و حضور به موقع پلیس برای برقراری نظم و آرامش را از اصلی ترین ماموریت های پلیس بر شمرد و گفت: وظیفه پلیس برخورد با حرکت های غیرقانونی است و در این خصوص توجه به گزارش های مردمی از جایگاه بزرگی برخوردار است.
فرمانده نیروی انتظامی همچنین وظیفه پلیس را برخورد با تجمع های غیرقانونی و بدون مجوز دانست و افزود: در بخش برخورد با تجمع هایی که اخیراً در خصوص موسسه های مالی و اعتباری شکل گرفته است همواره سعی کرده ایم با بهترین روش و آرامش برخورد کنیم تا موجب رضایتمندی باشد.
سردار اشتری با بیان اینکه وضعیت امنیتی تهران بسیار خوب و مناسب است، گفت: همواره در بخش محله ها آماده دریافت گزارش های مردمی هستیم و پلیس با قدرت تمام و قانونی با افرادی که به نوعی برهم زننده نظم و قانون هستند برخورد می کند.
       
                      
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۵°